Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érezhetem így, hogy...

Miért érezhetem így, hogy kötődnék is de a szabadságra is vágyom?

Figyelt kérdés
úgy érzem ha ott vagyok amellett akivel szeretnék fejben sokszor elkalandozok és szabadságra vágyok, de ugyanakkor arra is hogy legyen valakim komolyan.
2011. dec. 30. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos en is igy vagyok ezzel.:( Fogalmam nincs miert.
2011. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sokszor úgy vagyok ha van valakim akkor nem vagyok magam. nehezen tudom leírni, de lehet csak rossz emberrel voltam
2011. dec. 30. 13:03
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor akivel együtt vagy hagyd békén szerencsétlent mert az ilyen emberek mint te csak megkeseridted egy olyan ember életét aki viszont komoly kapcsolatra vágyik...és ezt érzi is a másik hogy ha a másik nem tudja hányadán áll vele...legyél egyedül jobb az neked és ezzel megkímélsz más embereket is...
2011. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen az is lehet hogy rossz emberekkel voltál,de ha te azt mondod hogy magad sem tudod hogy szabadságra vágysz e vagy kapcsolatra akkor nem hinném hogy a másikban van a hiba...döntsd el mit akarsz az élettől,magányosan tenkődni lengődni vagy egy társat akarsz magad mellé...
2011. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En most keszulok hazasodni es most is igy erzem.:( Pedig tudom, hogy tole jobbat mar nehez lenne talalni. Nem tudom..de megertelek, velem is igy van. Ha nincs senkim, akkor az a baj,ha meg van,akkor meg az. Es az a baj,hogy hiaba oregszem ez csak rosszabb lesz. En arra gyanakszom,hogy alapvetoen nagyon nagyon erzekeny vagyok,ezert rossz egyedul,na meg az ember tarsasleny. De en nagyon sokat voltam egyedul,mert inkabb egyedul voltam,mint a nem megfelelovel. Es talan mar a megfelelot se tudom ertekelni? Nalad ez nem lehet? Szoval, ha valaki tul sokat van egyedul, morbidan hangzik,de "megszereti", hogy mindig az van,amit akar,azt csinal amit akar stb.
2011. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rossz emberrel vagy/voltál...
2011. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
gondolom kérdező te nő vagy....még hogy a férfiak nem tudják mit akarnak??:D
2011. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nem csak párkapcsolatban, hanem barátságoknál is. Egyedül a legjobb barátnőm az, akivel nem érzem magam így. Jó lenne, ha találnék egy olyan embert, mint ő fiúban, biztos beleszeretnék.
2011. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13.06, en mindenkivel igy erzek, barat,rokon,mindenki. Ugyhogy en mar elfogadtam,hogy alapjraton nem az a gond,hogy vele vagyok,mert ot szeretem,hanem egyszeruen ilyen a termeszetem.
2011. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlackSword ***** válasza:
Szerintem is benned van a hiba... Nem a másikban, akiket szívatsz... Döntsd el mit akarsz, aztán ne változtatgas rajta percenként... Az sehová nem vezet, csak a kihagyott lehetőségek utáni bánkódásra... De a boldogsághoz tuti nem...
2011. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!