Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszter a párommal vagy...

Szilveszter a párommal vagy haverokkal?

Figyelt kérdés
Ez a két lehetőség van. Párommal (5 hónapja vagyunk együtt) és családommal itthon, vagy haverokkal házibuli. Nem tudok dönteni. Mindkettőt szeretném. Viszont párom nem akar házibuliba menni. Ti mit tennétek?
2011. dec. 30. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez költői kérdés volt? lap hogy a nőddel.
2011. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pároddal :)
2011. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, tehát uram van, nem nőm. :D

Ő azt mondta, ha szeretnék, menjek, ő nem akar, mert nem az ő világa ez a társaság. Szívem szakadna meg, ha bulizni mennék. Viszont szomorú vagyok, mert barátnőm ma írt, hogy szeretné, hogy menjek, elég rég láttuk egymást, meg a haverokkal sem találkoztam vagy egy hónapja. Akárhogy döntök, marad egy kis tüske a szívemben. :(

2011. dec. 30. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy a pároddal...legalább is nekem az lenne..én nekem rossz érzés lenne hogy nincs ott és nem tudnám magam nélküle jól érezni az tuti..
2011. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha a haverokra jobban vágysz nem szereted a párodat. ha nem tudsz dönteni szintén...
2011. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom minden egyes ünnepen,szilveszteren az anyját választja,23 éves létére...Szóval rohadt jól érzem magam....Anyuci pici fia,ez miatt lesz vége ennek a kapcsolatnak...

Számomra egyértelmű lenne,hogy a párommal legyek,szerintem Te is Őt válaszd.

2011. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt? Ha egy picit belegondolsz (nem bántásnak írom, csak reálisabban látok talán kívülállóként), ez később is így lesz: Te mennél, ő nem akar... Szerintem ez hosszú távon nem igazán fog működni...
2011. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a párommal mennék a haveros buliba. Mondjuk az én Kedvesem elég társaságkedvelő fazon...

Ha semmiképp sem megy veled, akkor maradj vele otthon és egy semleges napon jöjj össze a haverokkal.

Szerintem.

23N

2011. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A végén csak maradunk itthon. Február körül amúgy is rendez a leányzó egy hasonlót, úgyhogy nincs nagy gond. :)
2011. dec. 31. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:

01:42

Ha ez nekem szólt:5 éve vagyunk együtt,de már 3-4 éve nem tartom a kapcsolatot az anyjával.Egyszerűen lehetetlen kijönni Vele.A barátom pedig lohol utána,mint egy kiskutya és igen én is ezt látom,hogy nincs jövőnk,azt hiszem,sőt biztos vagyok,hogy az új évet már nélküle kezdem.Sajnálom,hogy idáig jutotunk,de az én képzeléseim nem ilyenek egy normális kapcsolatról,sőt a szülőkkel való viszonyról sem.Le kell tudni válni és a szülőnek is el kéne engedni gyermekét.Persze attól a szeretet,segítőkészség ugyanúgy megmarad...Kétlem,hogy ezt bárki más akár eddig is elviselné...

2011. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!