Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjek, ha sehova sem...

Hova menjek, ha sehova sem engednek? Szilveszter.

Figyelt kérdés

19 (3 hét múlva 20) vagyok és már nagyon elegem van, hogy minden szilvesztert itthon a szüleimmel a tv-t bámulva töltöm.

Illetve már abból is nagyon elegem van, hogy eddig csak egyszer voltam (szalagavató után az osztállyal) szórakozóhelyen, a Living Room-ba.

Mikor megemlítettem a szüleimnek, hogy elmennék a Moulin Rouge-ba a következő választ kaptam: "Minek akarsz te meztelen táncoló nőcskéket nézegetni? Aztán meg majd jól megjárod ha belekevernek valamit az italodba... hiányzik ez neked?"

Valójában ismerkedés céljából mennék, mert tök egyedül vagyok.

Most hazudjak és menjek egyedül?


2011. dec. 30. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha ismerkedni akarsz ,akkor azt nem ilyen helyen kell... amatör
2011. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem? Akkor hol kell??
2011. dec. 30. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért 19 évesen már nem nagyon hiszem, hogy bármit is megtilthatnak. Én akkor már engedélyt sem kértem, csak bejelentettem, hogy hova megyek, kivel és mikor jövök kb haza. Ennyi elég is volt a szüleimnek. Nem kevertek soha bele semmit az italomba és soha nem ittam magam taj részegre.
2011. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nemértem miért nem engednek el 20 évesen :(. Általában sehová som mehetsz bulizni/ismerkedni?
2011. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly? A szüleid meg nyilván féltenek, meg addódnak, de egy közel 20 éves lányt nem lehet üvegburokban nevelni...

Otthon be vagy amúgy zárva, vagy jársz suliba/dolgozni?

2011. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fiú.. másképp miért menne a Moulin Rouge-ba lányokkal ismerkedni.


Amúgy csak úgy hozzáfűzöm a Moulin Rouge-os ismerkedéshez, hogy ott nem igazán találnál rendes lányokat. Persze, miért ne, mert kivételek VANNAK, aláírom, csak nagyon ritka. Itt max. olyan lányok vannak, akik ugyanazt csinálják veled, mint az előző 87 pasival, lesz egy szuper éjszakád, meg ha szerencséd van, egy kellemes reggeled, és nem szifiliszesen ébredsz. Bár ne legyen igazam, és ezzel senkit nem akartam megbántani.

2011. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ingyenszex kell, akkor menj csak a Mounlin Rouge-ba, amúgy szilveszterezni én biztos nem mennék arrafelé. Inkább egy jó házibuli, mert ami ilyenkor a szórakozóhelyeken van, az finoman szólva emebrtelen (kegyetelen nagy tömeg, fullasztó meleg és füstszag, minden pia baromi drágán... bocs de ki vágyik erre?)

Amúgy a kérdező valószínűleg lány, már a drog-az-italban probléma miatt, elég gáz, hogy majd 20 évesen még megmondják mit csinálj...

De ismerkedni meg nem ilyen ótvar helyeken kell...

2011. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A te szüleid sem 100-asok. Sajnállak. :( Egyelőre én sem tudom, hová megyek, esélyes, h idén sehová... de akkor elmegyek egyedül, és bulizok úgy. :) V vmi majd lesz.
2011. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mivel náluk lakom, és ők tartanak el muszáj alkalmazkodnom. Amúgy elég idősek és konzervatívok. :((


Lány vagyok, és azért gondoltam a Moulin Rouge-ra mert állítólag egy elit hely, ahol (az árak miatt) nem az a "holtrészeg tahó" a közönség.

2011. dec. 30. 20:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, ott is a dugás a téma csak kulturáltabb formában...
2011. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!