Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire figyeljek oda amikor...

Mire figyeljek oda amikor bemutat a párom a családjának és velük töltöm a szilvesztert? Hogy viselkedjek? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nem akarok beégni de ha izgulok mindig bénázok. Jó benyomást szeretnék kelteni de félek nagyon. Már most mindjárt szívinfarktust kapok, bele sem merek gondolni hogy később mi lesz. Igen túl dramatizálom talán de nem tehetek róla. Segítsetek :(
2011. dec. 31. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt viselkedj természetesen, udvariasan, és nagyon figyelj arra, hogy mennyit iszol, mert elsö alkalommal berugni nem igazás szép dolog. (Szilvesztekor sem kell az embernek részegre inni magát, akár alkoholmentesen is el lehet tölteni az estét, és közben jól érezni magadat).

Másrészt ök legalább annyira idegesek, hogy neked hogy foknak tetszeni, nem kell emiatt stresszelened magad.

Ha esetleg nem vagy elég nyugodt, magabiztos, az kevésbé kelt rossz benyomást, mintha nagyképü vagy túl lezser vagy.


Ne tekintsd vizsgának a helyzetet, hanem csak egyszerüen vendégségnek, ahol érezd magad jól.

2011. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

:D:D mintha magamat hallanám. Annyi, hogy én még 4,5 év után is majdnem ezeket a "drámákat" élem át.

Az utóbbi időben jöttem rá, hogy legyek lazább és akkor ők is lazábbak lesznek. Ha leeszem magam, hát leeszem, ha leejtek valamit leejtek, ők is emberek velük is fordult már elő...

Magamban mondogatom néha, hogy már nem vagyok óvodás, viselkedjek is úgy:D


Légy természetes, neves ha lesz amin, kérdezz, ha lesz amit.

Minden rendben lesz:)


21-L

2011. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Nálam pont ez a helyzet, én is eléggé izgulós vagyok de nem félek mert mellettem lesz a barátom(L)
2011. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!