Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek vagy mit...

Hogy viselkedjek vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Öcsém otthon lakik a szüleimmel,ha hazamegyek mindig együtt töltünk egy kis időt,hülyülünk,játszunk a gépen.

Most van barátnője aki nagyon sűrűn ott van.2hete hazamentem hétvégén a lányommal, a barátnője ott volt,nem igazán tudtam hogy most lemenjek-e igy hozzá vagy nem,nem akartam zavarni.

Aztán végül öcsém hivott hogy menjek,kicsit kellemetlen volt de beültem hozzájuk harmadiknak.Dumálgattunk erről arról,de a csaj erössen nyomult öcsémre,maszirozni akarta fekve meg ilyenek,öcsi nem engedte,gondolom miattam.

Nekem ez a helyzet kellemetlen,okés hogy szerelmesek de akkor is,ne előttem akarja kimutatni a csaj hogy odavan az öcsémért.

Mi ilyenkor a teendő?Ha ott a csak ne menjek le az öcsihez?(nagyon sűrűn ott van)Vagy szóljak öcsinek hogy engem zavar ez a túlzott intimitás?(mindig a csaj nyomul,öcsém sosem ha valaki látja)


2011. dec. 23. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én a barátnőre szóltam volna rá, hogy nem várná meg a tapizással, míg elmegyek? Merthogy szexben rám harmadiknak ne számítsanak... :)
2011. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Amint elkezd nyomulni a csaj, mondd, hogy nem akarsz zavarni, és hagyd ott őket. Utána majd az öcséd ezt lerendezi a csajjal.
2011. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Öcsi mindig pattog hogy keveset vagyunk együtt,és most is mikor ott voltam és ugy éreztem felesleges vagyok ki akartam jönni a szobából de öcsi kérte hogy maradjak.

nem akarok nekik problémát,mikor a lány maszirozni akarta,mondta hogy most ne,a csaj tovább nyomult erre öcsi eréjessen rászólt hogy hagyjál már.Tiszta ciki volt.

2011. dec. 23. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég idióta a kis csajszi. És ha kijönnének a szobából? Az egész család előtt csak nem kezd el nyomulni:)
2011. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Tegnap is volt egy hasonló kérdés, hogy szegény lány nem mert lemenni a báttyához, mert ott a barátnője és közölte vele, hogy hagyja őket mert romantikázni akarnak. Pofám leszakad az ilyen féltékeny pics@któl. Én is nagyon szeretem a barátomat és van neki egy huga. Nem egyszer volt, hogy hármasban filmeztünk vagy kutyát sétáltattunk. Sőt nyáron elmentünk strandolni is hármasban. Én 21 éves vagyok, a húga 16. Tök jól megvagyunk, soha nem várnám el tőle hogy tűzzön onnan ha én ott vagyok vagy kimutatnám hogy igenis az én pasim...

Pedig ő sincs sokat a tesójával. Na mindegy, csak le akartam írni mert megint felháborodtam...

2011. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!