Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiatal...

Vannak itt olyan fiatal párok, akiknél kisbabájuk születése után teljesen eltűntek a barátaik? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 13:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Az, hogy a fiatal párok kisbabával csak a kisbabáról tudnak beszélni, ami a gyermektelen fiatal párokat elkezdi egy idő után untatni és olyanokkal barátkoznak, akikkel még lehet hülyéskedni is, nem csak sz.rospelenkákról beszélgetni.
2011. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Sok oka lehet.

Sokan egyszerűen megváltoznak a gyerek után. Semmiről sem lehet velük beszélni, csak arról, hogy a baba hogy harapja a túrórudit és még sorolhatnám. Ilyen társaságra nagyon senkinek nincs szüksége, még a gyerekes anyukák, akik ugyanolyanok maradtak azokat is irritálja.

Ez egy ok. A másik, hogy talán ők is szeretnének gyereket és fájó látni a tiéteket.

A harmadik,hogy talán nem szeretik a gyerekeket.

2011. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Ne izgulj, majd lesznek gyerekes barátaitok. Első válaszoló, képzeld, mikor a barátaimmal találkozom, csak akkor hozom fel a gyerektémát, mikor rákérdeznek, örülök, ha 1-2 órára kiszabadulok és más a téma.
2011. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Pedig olyan sok "barátunk" volt, mindenki csak ígérgette, hogy meglátogat minket, de senki nem jött. Mindig csak én érdeklődtem, telefonon vagy e-mailbe: mi van velük?, hogy vannak? de már belefáradtam. Tényleg mindig csak nekem kell érdeklődnöm?
2011. dec. 31. 13:46
 5/28 A kérdező kommentje:
Én se a szaros pelenkákról beszéltem kedves első válaszoló
2011. dec. 31. 13:47
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Vagy nem szimpi nekik a babátok, ill. hogy ő is jelen van.

Találkozzatok lakáson kívül.

2011. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

nekem most született babám a barátaim megmaradtak, igaz ritkábban találkozunk, mert messze lakok.


És amit az első kettő írt az nagyon közrejátszik. Van egy ismerősöm aki előttem szült és nem tud másról beszélni csak a babáról, nagyon fárasztó már félek vele az utcán összetalálkozni.

Én csak akkor beszélek a kis lányomról ha valamit kérdeznek.

2011. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Én is azt tapasztaltam, hogy a régi baráti körömből azok, akiknek gyerekük születtek, teljesen megváltoztak, mondhatni, megőrültek, és külön egy kis klikket alkottak, együtt azok, akiknek babájuk van. És tényleg másról se szólt a téma mint a pelenkázásról meg a büfiztetésről, minket, többieket, mintha soha nem is ismertek volna.

Benne van szerintem a ti barátaitokban is az, hogy ti is biztos ilyenek vagytok, mert ez az átlag, a gyakori. Cáfoljatok rá, hogy ti igenis igénylitek a baráti beszélgetéseket, mintha mi sem történt volna, és nem csak ababáról tudtok beszélni. Sőt, ne is beszéljetek róla, mintha mi se történt volna.

2011. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként én is ezért hanyagolom a rokonokat.

Engem csak a teherbeesés szintig érdekel a baba. Mivel unokatestvérem nagyon nehezen esett teherbe, így ott el tudtam látni tanácsokkal, de a továbbiakban ez nem izgat, és egy cseppet sem érdekel hányszor eszik, alszik és egyebek. Nem is megyek hozzájuk, mert már futkos a hideg a hátamon, hogy csak erről lehet beszélgetni, holott rohadtul nem érdekel.

2011. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%
Mindig ezt halom, hogy a pelenkáról és a büfiről beszélnek. Mit lehet róla beszélni? Nekem van gyerekem, de teljes agyi leépülés lenne, ha erről beszélnék csak. Egy nem gyerekessel meg már csak azért se beszélnék gyerekes dologról, mert úgyse érti, érdekli. Nem szűnök meg más dolgok iránt érdeklődni, mert van gyerekem, aztán az is lehet, hogy rossz anya vagyok.
2011. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!