Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy védje meg magát egy...

Hogy védje meg magát egy fiatal lány egy férfival szemben?

Figyelt kérdés

Állandóan belém kötnek a cigányok. Ebben az évben már 3 példát is tudnék mondani. (ami szerintem elég sok)

Átlagos lány vagyok, nem öltözködök kihívóan, sem semmilyen rasszista motívum nincs a ruhámon.

Félek attól, hogy mi van ha egyszer tetlegességig fajul ez a dolog. A gázspray tényleg hatásos? Lehet meg se kottyanna neki és aztán még rosszabbul járok. Vagy mit csináljak? Hogyan védhetem meg magam akárkivel szemben? (nem feltétlenül cigányokra gondolok)

21


2011. dec. 15. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha többen vannak (márpedig ezek falkában járnak), akkor nem jó ötlet a gázspray. Nem tudod kerülni őket, más útvonalat választani?
2011. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

NE figyelj oda rájuk, ha kiabálnak, ne nézz oda, ha többször is látják, hogy nem érdekel téged, akkor (általában) abba szokták hagyni egy idő után.

De ha ez nem segít akkor, ha lehet sose menj az utcán egyedül, főleg éjszaka ne, szólj egy barátnődnek, vagy egy jó barátnak, hogy amikor csak tehetik, kísérjenek el. Vagy ha tudod, hogy merre laknak akkor, ne arra menj. Menj inkább kerülőnek, vagy menj biciklivel. (Mondjuk itt a tél elején azért még ne biciklizz) De ha utánad kiabálnak, vagy beszólnak, semmiképp se kiabálj vissza nekik, mert ezzel azt üzened nekik, hogy fel tudnak téged húzni ilyen semmiségeken is...

Ha (Ne adj' Isten) megtámadnak, semmikképp se hagyd magad: A férfinak 4 gyenge pontjuk van: gyomorszájba vágás, tűsarkúban a lábra lépés, heretájt ütés vagy rúgás, és orrtörés. Ez az utolsó a leghatásosabb általában. Mindenképpen a tenyered alsó részével (a csuklódnál lévő csonttal) üsd meg az orrát így eltörik és a szeme könnyezni kezd így lesz időd elfutni, vagy segítséget kérni. Ha többen vannak, mindegyikkel ugyanezt nem tudod megtenni, de a többit is nyugodtan lehet használni. A Gázspray se rossz ötlet eggyel el lehet bánni így is .

Vagy ha ez még nem elég, akkor jelentsd fel őket.

Remélem, tudtam segíteni!! és sok sikert... :)

2011. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Cigányt feljelenteni? Sajnos, te húzod a rövidebbet. Védett "faj".:(((
2011. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosszul tudom, hogy a gázspray illegális? Mondjuk ha elfutok ki tudja meg, hogy én voltam az..
2011. dec. 15. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek ellen a tetvek ellen sehogy se lehet. A gázspray nem illegális, viszont csak 1 támadó ellen hatásos.


Talán azzal lehet őket megzavarni, ha nagyon körbevesznek, hogy udvariasan szólsz hozzájuk.

2011. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem illegális.

Bemész egy fegyverboltba, és veszel egyet.

2011. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
700-1500 forint között van a gázspré,és legalis a kis kiszerelés (ami zsebben elfér,a nagyobbakat em tarthatod csak)
2011. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!