Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fog el titeket furcsa...

Nem fog el titeket furcsa érzés mikor egy fiatal anyukát láttok kisbabával?

Figyelt kérdés
Én sokszor irigykedve nézem őket, hogy milyen szép fiatal csinos nők, és már gyerekük van, akik "babadivatosan" vannak öltöztetve, szóval úgy jól néznek ki együtt.
2011. dec. 26. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
de fura
2011. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Akkor kepzeld hozza a szennyes pelenkat is, meg az ejszakazast, stb, egybol nem lesz babadivatos a dolog.
2011. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
de. megkönnyebűlten sóhajtok fel.
2011. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem nem
2011. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van egy gyönyörű 2,5 éves kislányom és ha látok más anyukákat kis babával, akkor én is ezt érzem. Tehát én szeretnék még egy babót...és valószínűleg Te is vágysz már az anyaságra!:-)
2011. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem.


Én is jól fogok majd mutatni a gyerekemmel. Csak előtte még megteremtem az anyagiakat, hogy "babadivatosan" öltöztethessem, illetve, hogy én is szép, fiatal, csinos nő legyek mellette.


22/L

2011. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Én meg annak örülök,hogy végre a fiam "felnőtt lett".Már teljesen önálló,és nem kell ugrálnom körülötte a nap 24 órájában.Félre ne értsd,imádom a fiam,de a "babázás" nem csak abból áll,hogy felöltözünk csinosan,és sétálunk a parkban.Mellette ott van az évekig tartó éjszakázás,a pár éves gyerek hiszti (amikor legszívesebben a föld alá süllyednél amikor a gyereked produkálja magát) Az álmatlan átvirrasztott napok/hetek amikor beteg a gyerek..Amkikor a szaros,pisi pelenkát cseréled évekig,amikor a hányást takarítod évekig..Amikor úgy kell alakítani a mindennapokat,hogy bele kell kalkulálni,hogy van egy kisgyerek akire senki nem vigyázz.Így nincsenek éjszakai beszélgetések,mozizás stb..

Szóval én örülök hogy már nagy fiam van,és újra élvezem az életem mint 20 évesen..

2011. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Én imádom a fiatal anyukákat, nem tudom miért de iszonyatosan vonz, ha valakinek gyereke van és tudja is hogyan kell bánni a gyerekkel.
2011. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem sem.
2011. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Kivételesen egyetértek FromOz-zal...
2011. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!