Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? Az anyám...

Mit tudnék tenni? Az anyám egy őrült.

Figyelt kérdés

Anyukám sosem hagy békén. Kiskoromban mindig rám fogott valamit, aztán meg elkezdett velem kiabálni, aztán meg nagyon sokszor felpofozott.

Most 16 éves vagyok, annyiban változott a helyzet, hogy már nem pofozgat. De ugyanúgy kiabál velem, lelkileg terrorizál. Mindig megsért valamivel, lekur*áz, leriba*coz, meg volt hogy olyat mondott, hogy minek kellett megszülnie.

Sokszor volt arra példa, hogy poharakat kezdett el dobálni, vagy bármi mást. Mindig attól félek, hogy mikor dobja majd a fejemhez.

Mindig azzal fenyeget, hogy megfog tépni.


Emiatt én nem igazán szoktam vele beszélni, ha itthon vagyok akkor mindig a szobámban vagyok. Egy két szót szoktunk váltani, de nem mondok semmit sem, mert amiatt is kiabálna velem. Aztán meg mindig azzal jön, hogy hát miért nem vagyok vele.


Mielőtt valaki megkérdezné, hogy miért nem próbáltam vele ezt megbeszélni: próbáltam. Leordított, hogy én ezt hogy képzelem.


Állandóan sírok tőle, egyszerűen rettegek tőle..


2012. jan. 1. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Iskolapszichológus,barátok szülei, rokonok .Kérd ki a véleményüket.Anyukáddal nem sok mindent tudsz tenni.Korunk nagy betegségének rabja....
2012. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

anyád egy beteg ember...ha betöltöd a 18-at akkor húzzál el valami egyetemre valami másik városban..mert megfogja keseríteni az életedet..remélem jó tanuló vagy..keressél valami jó szakmát és iratkozzál be valami egyetemre vagy fősulira,mellette pedig menjél el diák munkára..

anyád egy ideg beteg ez nem kérdés aki rajtad veteti le a dühét,ez enyém is ilyen volt büdös ku.rvája

2012. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel még ő tart el nincs más lehetőséged csak tűrni aztán amint lehet lelépni. Az ilyeneket át kell valahogy vészelni. Nekem is hasonló volt a gyerekkorom de mindig arra gondoltam, hogy majdcsak lesz lehetőségem elmenni otthonról. Mondjuk egyetem más városban, vagy munka, saját kereset és külön albérlet.

Ne add fel, már csak pár év!

2012. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress barátokat, akikkel együtt tudsz lenni, és megértenek.

Otthon csak annyit legyél, amennyit muszáj.

2012. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napkiraly ***** válasza:
Keress normális párt, önállósodj, sajnos nincs más út. Esetleg gondoskodj róla hogy összevesszen apáddal, elváljanak, aztán menj apáddal
2012. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!