Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért akar az összes...

Anyám miért akar az összes kapcsolatomnak keresztbe tenni? Hogy tudnám leállítani? Irigykedik vagy miért csinálja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nő vagy vagy férfi? Ha pasi, akkor féltékeny a leendődre... Ha nő, akkor passz..
2011. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rosszindulatú emberek. Nem kell foglalkozni velük, főleg beleszólást nem engedni a dolgainkba.
2011. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi...
2011. nov. 2. 11:37
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Mert az anyád hülye, és nem tudja elviselni hogy már nem ő lesz a legfontosabb, és nem csak őt szereted már. Egyébként hány éves vagy, és ő hány éves? Az öregség meghülyíti az embereket...
2011. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
27 vagyok
2011. nov. 2. 11:46
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Ideje leépíteni a mamát. Neked sem kellemes, hát még a párodnak milyen lesz egy ilyen anyós?

Esetleg próbálj meg beszélni vele erről, vagy ha sehogy nem megy, akkor tarts tőle nagyobb távolságot, és ha kérdezi, hogy miért, akkor mond meg neki kerek-perec.

Sok sikert! :)

2011. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
60%

Beszélgess el anyukáddal, el kell néha küldeni a sunyiba, ha fáj akkor is, vagy vele akarod leélni az életed? Szerintem attól fél hogy elhagyod őt, és hanyagolni fogod.

Beszélgess el vele, és mond meg neki hogy szakadjon le rólad, finoman. Ez a te életed vagy anyukádé?

2011. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van, akivel hiába beszélsz, a férjem a saját anyjáról azt mondja, hogy egyszerűen rossz ember, akkor hogy beszélsz meg vele bármit is?
2011. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy anyának történetesen rossz a házassága, akkor a fiában keres kárpótlást a férje helyett. Amennyiben még most sem akarja a köldökzsinórt elvágni, anyuci pici fiát akarja generálni, akkor ott a jövendőbeli a feje tetejére is állhat, anyuci lesz az örök győztes azzal a felhanggal, hogy "ugye én megmondtam". Így nem lehet egy tartósabbnak bizonyuló kapcsolatra koncentrálni, mert megmételyezi az egész jövőt.

Kérdés, hogy mire hajlasz? Vagy elfogadod, hogy anyuci pici fia maradsz, ebben az esetben mondjál le minden nemű kapcsolatról, mert csak idő kérdése, anyád lesz a győztes. Minden esélyed meglesz az agglegénységre.

De mint olvasom, 27 éves vagy. Állj a sarkadra, és lehetőségeidhez mérten változtass az esetleges kiszolgáltatottságodon. Ez a legjobb módja, hogy önállósulj.

Ha anyádat helyrerakod kulturáltan, akkor nem lesz harag, be kell látnia, hogy önálló, felnőtt ember lett belőled.

De amennyiben makacsan ragaszkodik önző elképzeléseihez, akkor drasztikusan külön kell válni, mert egyébként elveszett ember leszel. Mese nincs. Túl fogja élni.

2011. nov. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Költözz el anyádtól az ország másik végére. Komolyan mondom.
2011. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!