Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is aki rajtam kívül...

Van más is aki rajtam kívül még csak egy üdvözlő sms-t sem kapott Újév alkalmából? És szintén otthon egyedül szilveszterezett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a tesómmal szilvesztereztem az ő lakásában, mindketten huszonévesek vagyunk, de nem kaptunk senkitől semmit. Éjjel bealudtunk a National Geographic előtt :)
2012. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is itthon voltam egyedül. Nekem egy osztálytársam írt sms-t, de senki más. Kicsit sz.r érzés ez így 17 éves létemre, én is olyan "kirekesztettnek" éreztem magam.
2012. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szintén a tesómmal szilvesztereztem és még akinek küldtünk, az sem válaszolt..... dumcsiztunk, zenét hallgattunk és néztük mások tüzijátékát, amin jól szórakoztunk, tehát "boldogan" léptünk át az új évbe, úgyhogy elhatároztuk, hogy bármi van is próbálunk optimistán gondolni mindenre. Ezen úgy el is fáradtunk, hogy egyből bealudtunk :) Ma meg mindketten a saját albérletünkbe pihenünk rá a következő 365 nap optimizmusra...:) lehet csatlakozni:)
2012. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkeseredve:D Sokan már nem küldenek szerintem üzit megoldják neten.Amúgy én se igazán kaptam,de nem is irtam senkinek.Itthon voltam filmezés kaja net pihenés nagyon jó volt,egyáltalán nem hiányzott a buli.Szóval nem kell ezt annyira komolyan venni.Buék:)
2012. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyedül szilvesztereztem a cicámmal, összesen két köszöntőt kaptam.
2012. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Beszéltem szüleimmel meg a nagyszüleimmel 1-1 percet telefonon. Ennyi.

Fél 1 körül sikerült elaludnom a durrogás ellenére. :D

F23

2012. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utálom ezt a az sms szarságot. Én se küldtem, nem is kaptam. Én egyedül itthon NEM szilvesztereztem. Amúgy is hogy lehet egyedül szilveszterezni???
2012. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak 1et kaptam én is
2012. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kaptam egy csomót leginkább a kollégáimtól...:DD


(Ők még nem tudják, de valószínű h. cc. péntek magasságában már ki leszek rúgva... :DDD - by korrupt vezető által...:DD)


Egyszer már ki akartak rúgni-felháborodás lett a kollégék között ebből...!! :-o

2012. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!