Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál ilyen helyzetben? A...

Voltál ilyen helyzetben? A férjed kacsingatott félre? Egy flört után, lehet minden oké újra?

Figyelt kérdés

Azért írok ide,mert azt várom hogy ezt a kategóriát több felnőtt,komolyabb nők olvasgatnak itt.Írjatok nekem,voltatok-e hasonló cipőben,vagy mit tennétek?


4 éve vagyok kapcsolatban,én 20éves lány,a párom 28 éves .Együtt élünk 2éve.

A helyzet az az,hogy páromnak volt egy kis flörtölős esete múlthéten,de lebukott.Egy tőlem fiatalabb lánnyal akart együtt lenni,de ez csak egy szájra pusziig és egy kis tapizásig fajult.De a szörnyű az,hogy nem páromon múlott hogy több legyen.Akkor én szakítottam vele,és látszott hogy bánja mert sírva pakolta össze a cuccait,és sírva hívta fel a főnökét is hogy nem megyünk a céges bulira mert szakítottunk.Másnap részegen beszélt erről akkor is megbánást mutatva.

Megbocsájtottam neki,mert belegondolva én is hibás vagyok,sokat veszekszem vele,hírtelen haragú vagyok és kevés a szex is mostanába.Azt mondta ez mind közre játszott.Illetve nem akart a lánnyal később is együtt maradni,mert én kellek neki,de sajnos átfutott az agyán hogy lefekszik vele.Elmondása szerint a kiscsaj "keringőre hívta őt" mert amikor odaért hozzájuk,akkor a kiscsaj fürdés elött volt egy szál köpenyben és ki is emelte páromnak hogy egyedül van otthon.Ő pedig engedett neki,és belement a játékba.Nem akarok egy 4éves kapcsolatot lezárni,mert nekem is volt az elején egy kis félrekacsingatásom.Rosszul tettem?Egy ilyen eset után helyre lehet hozni a kapcsolatot?


2012. jan. 2. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem rég feltetted,!
2012. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen,fel!Talán baj?

Szeretnék több választ kapni,hasznosabbat mint amit az elöbb írtál. :)

2012. jan. 2. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ha te a kapcsolat elején már félrekacsintottál akkor most semmi jogod haragudni


elhiszem, hogy rosszul esik a dolog és fáj is, de mint te is írtad, hirtelen haragú vagy sokat veszekedtek és kevés is a szex, próbáljatok változni, több szex amivel itt kezdeni kell, megbeszélni ha valami gond van és nem kiabálni rögtön

2012. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

megtettem én is igen,csak úgy gondolom nem mindegy teljesen hogy az ember 4hónap után kacsint félre,vagy 4év után.

Már megbocsájtottam neki,a kérdésem inkább arra vonatkozik mások hogy látják,jól tettem vagy nem.Illetve hogy más is volt-e így,és hogy dolgozta fel.

2012. jan. 2. 16:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Máskor is megfordul majd a fejében.Ez a sírás meg, ne haragudj, de mikor másik lányt tapizott, mire gondolt, majd örülni fogsz.Pont egy ismerősömmel beszéltem, esküvője előtt megcsalták, mondtam, hogy ne menjen hozzá, de ő hitt a párjának, 2 hete találkoztam vele, megint megcsalta és most el is hagyja, nem örülök, hogy igazam lett.
2012. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is ezt kérdeztem tőle,hogy amikor engedett egy 16éves kis csitrinek,akkor miért nem sírt?


Utólag nem tudja megmagyarázni,én pedig úgy hiszem,amikor a csaj bejelentette egy szál köpenyben hogy egyedül van otton,akkor beindult a fantáziája,és engedett neki.Nem védem,mert nagyon haragszom rá,de sajnos megtörtént.És nem mentség hogy nincs itthon rendbe minden,de tényleg nincs.

Esküdözik hogy nem lesz ilyen,és kérte hogy segítsek neki "megerősödni"... :S

2012. jan. 2. 16:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még én is bevettem az ilyen dumákat. Ég a talaj a lába alatt, persze, hogy sír és fogadkozik.
2012. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is elhittem annó a páromnak, mikor sírt és fogadkozott, h nem fog ismét hülyeséget csinálni. Ő sem feküdt le egy lánnyal se, csak hasonló szitukba került, mint a te párod.

Persze, máskor is megcsinálta, többször is, én pedig többször megbocsájtottam, mert láttam, h bánja, és sírt is...

Ma már nem hinnék neki..

2012. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

én sajnos megmondom őszintén annyira nem tudok felejteni, hogy elöbb vagy utobb belebolondulnék a dologba és kidobnám.

mindig bennem lenne és emlékeznék erre a dologra.

de lehet hogy nálatok egy próbát megér

2012. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

megtettem én is igen,csak úgy gondolom nem mindegy teljesen hogy az ember 4hónap után kacsint félre,vagy 4év után


ha valaki félre megy az félre megy teljesen mindegy, hogy mennyi idő után

ha valaki kialakít egy kapcsolatot egy másik emberrel azt azért teszi mert vele akar lenni és nem mással, az hogy te 4 hónap után csináltad nem vagy különb tőle


16 éves kis csitri ez a szöveg csak téged minősít, azért mert megvagy bántva még nem kéne senkit így lenézni

és itt nm a másik lány a hibás hanem a párod és te mert szar a kapcsolatotok és nem tudjátok normális ember módjára helyre hozni ha egyáltalán ezt még lehet


ha valami bibi beüt akkor megcsaljátok a másikat

2012. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!