Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Részletek alul.

Figyelt kérdés
Van egy fiú(legyen.: X) aki járt a volt osztálytársammal aki barátnőm is volt de elment egy másik suliba(legyen: Y) és nagyon szerették egymást. De x elkezdett velem flörtölni és igy romlott a kapcsolatuk. Sokáig ment ez így és egyer hallom hogy y öngyilkos lett... nagyon nehéz volt áátvészelni x-el nem is beszéltünk egy darabig. aztán mostmár sokat beszélünk és alakul valami köztünk. Kérdezte is már hogy szeretnék e vele járni én mondtam neki hogy persze járhatunk de ha majd kicsit lenyugszik mindenki. és tényleg én szerelmes vagyok belé és járnék is vele de félek hogy (ez kicsit furán fog hangzani) y nagyon haragudni fog rám... mit tegyek.?
2011. dec. 25. 20:40
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyi hogy y nagyon szerette x-t és aztmondta hogy meg is halna érte. hát igy is történt...
2011. dec. 25. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamit félregondoltál!

Nem azt írtad hogy y öngyilkos lett?

A másik pedig az hogy ha y a barátnőd volt akkor neked x házinyúlnak számít akármilyen esetben is.

Ha y nak barátja van akkor hagyod x-et a csába! Igazi barátból kevés van szóval egy betű miatt nem érdemes átírni egy történetet!

Egy biztos ha összejössz x-el akkor jogosan fognak rád haragudni és tuti hogy nem tudod ezt a szitut elkerülni!

Keress magadnak egy w-t :)

2011. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan összezavartál!

Most y tényleg meghalt?Vagy csak te írod félre ,mert azt írod hogy nem akarod hogy megharagudjon rád y?

2011. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fél a szellemétől szerintem,arra érthette...(de nem biztos)
2011. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ilyen horrorokban szokott lenni, ha vissza jön y szelleme téged kísérteni neked véged
2011. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nem éppen,volt már hasonló sztorikra kézzelfogható példa.
2011. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen y tényleg meghalt sajnos... És tényleg hogy visszajönne a szelleme.? és amúgy amíg még élt nem kezdtem ki x-el hanem ő kezdett ki velem. bókolt meg ilyenek. és mondta egyszer hogy szakitani fog y-vel és végül nem szakitott és továbbra is ezt csinálta hogy bókolt. beszélni akartam y-vel de hallottam a szörnyű hírt hogy meghalt...
2011. dec. 26. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Lépj vele kapcsolatba egy médium segítségével,és kérdezd meg hogy nem-e lenne ellenére ha összejönnétek x-el.
2011. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mást keresnék magamnak!

Ha tényleg öngyi lett y-on akkor hagyd a fenébe az egészet.Bár hogy nincs y attól még lehetsz vele de ehhez idő kell.

2011. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!