Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel ha kettesben vagyunk akkor mindig jól kijövünk, flörtölünk, nevetgélünk. Sokat fogdos, de nem a rossz értelemben, hanem hogy ha ülünk egymás mellett akkor simogatja a lábam, megölel stb... De amikor rajtunk kívül is van ott valaki akkor egyből mint aki életében nem látott engem úgy csinál. Ezt most nem értem. Légyszi aki tudja magyarázza meg :(
2011. dec. 20. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Félénk, társaságban kényelmetlenül érzi magát de tetszel neki.
2011. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feltételezem tetszel neki.Beszéld ezt meg vele vagy még nem meri felvállalni a kapcsolatotokat és ezért nem mutat ilyen helyzetben semmit...de az is lehet(ami szerintem a legvalószínűtlenebb)hogy csak szórakozik veled.
2011. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!