Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatestvérem rokonának...

Az unokatestvérem rokonának most lesz a szülinapja. Írjak neki köszöntőt?

Figyelt kérdés
Aranyos fiú, anno nagyon tetszett, még most is elfogadnám :D. Nem vagyunk vér szerinti rokonok. Pár nap múlva itt a szülinapja, gondoltam írok neki. De ugye facebookon akinek van sok ismerőse, azoknál vagy 200-an írnak üzenőfalra. Az milyen lenne ha üzenetet írnék? Amúgy már 1-2 éve nem találkoztunk...
2012. jan. 2. 17:34
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom mit írjak. Csak annyit hogy:

Boldog születésnapot! és ennyi, ha akar érdeklődni akkor hátha visszakérdez, vagy írjak-e még valamit. Nem akarom hogy én legyek az aki pasi után kajtat (ezzel nincs jó tapasztalatom) de mikor megláttam az új képeit hát, fura érzésem lett... :)

2012. jan. 2. 17:37
 2/2 anonim ***** válasza:

írj neki.

kérdezd meg mi van vele mostanában mióta nem találkoztatok

2012. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!