Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik folyton az...

Miért hazudik folyton az unokatestvérem? L/17

Figyelt kérdés
Sokszor fordul elő, hogy nem megy egy születésnapi bulira, közeli barátjáéra, mert azt hazudja nekik, hogy dolga van vagy csak egyszerűen máshova hívták meg aznap, közben meg azért, mert ő nem fog elmenni csak szimpla intelligenciából..De ha ő szervez ilyesmit, akkor ki nem hagyhatjuk..Többször volt, hogy hazudott, egy termál fürdőből kellett hazamennünk, mert az anyuja vitt volna minket a mamánkhoz..mire hazaértünk kiderült, hogy szó sem volt ilyenről, csak kitalálta, majd mondtam mire volt jó ez, csak röhögött egyet.. Csomószor mondja, én vagyok a mindene meg a barátja, de közben 6 más embernek is ezzel jön..Elmegyünk esküvőre és ő az egyetlen, aki nem marad a lagzin, mert egyszerűen nincs kedve, de kamuzik valamit, hogy elkell mennie..de ez előtt, meg mindennap írta, mennyire jó lesz, mennyire várja az esküvőt..Aztán otthagy:S Nem antiszociális, mert van barátja, rengeteg barátja, köztük én is mint unokatesó, de elfog veszíteni mindenkit ha ilyen...Ha elmegyünk fürdeni egy strandra, egész nap furcsa, unja, mikor mindenki más élvezi, és hazaakar menni..átmegyünk közös ismerösünkhőz, és kijeletnti az első járattal megy haza reggel..mit csináljak, ha beszélni nem lehet vele erről?És még rengeteg dologban hazudik illetve kamuzik..
2011. nov. 9. 17:51
 1/2 A kérdező kommentje:
De hozzáteszem a strandot, termálfürdőt, közös ismerősnél alvást ő szervezi, ő találta ki, hogy menjünk!!!! :)
2011. nov. 9. 17:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen a természete.
2011. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!