Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a mamám testvére. Aki...

Meghalt a mamám testvére. Aki ugye az unokatestvérem nagypapája is volt. Mit írhatnék Neki?

Figyelt kérdés
A temetésre nem tudok elmnni, mert a szüleimnek nincs pénze a benzinre (400 km-el távolabb élnek tőlünk). A nagymamám ermészetesen elmegy az öccse temetésére, de nem vihet magával, mert Anyu nem szeretne kivenni az iskolából. Viszont kszítettem koszorút egy internetes kép alapján, azt elviszi a mama. az unokatestvéremmel nyaranta találkozunk, és sokat bezsélgetünk msn-en, facebookon is. Igaából ő a kedvenc unokatestvérem. Marci bácsi halála óta nem nagyon kommunikáltunk, de tudom, hogy írnom kéne neki, csak nem tudom mit. Az, hogy részvétem, szerintem nagyon személytelen, ezt majd megkapja a család minden idegentől. Nagyon sajnálom, hogy meghalt, mert egészen eddig ő olyan állandónak tűnt ott :(
2011. nov. 20. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéred nagypapája a te nagypapád is, csak úgy szólok.
2011. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert másodunokatestvére volt. Az ő nagypapája az én nagyimnak az öccse :)
2011. nov. 20. 13:36
 3/4 A kérdező kommentje:

*másodunokatestvéreM.

és -volt, mert hálistennek még mindig :D

2011. nov. 20. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó de akkor nem az unokatesód, hanem a másodunokatesód. Egyébként meg írd meg neki, amit gondolsz, hogy mennyire sajnálod és együtt érzel vele és ha bármiben segítségre van szüksége, akkor szóljon, szerintem ez jól esne neki.
2011. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!