Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném segitségeteket...

Szeretném segitségeteket kérni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
apum elhagyott minket 8 éves koromban anyum tavaj elkötötött a barátjához egnem otthagyott a volt házunkban ugy kerültem apumhoz de apum b. nöje bunko volt és azt vettem észre h nem akkarja h ott legyek elmentem suli után anyuhoz és ott összevesztem az anyosával és elköltöztem a mamámhoz de itt nekem midig azt mondja h megbánta h idefogadott meg h szedjem a cuccom és vissza visz pedig mindent megcsinálok nagyon rossz érzés apumhoz nem akkarok menni anyum pasija meg nem hiszem h odafogadna de itt sem akkaok maradni apum felajánlotta h menjek oda de nem akkarok mert a barátöjével mindig veszekedne miattam nem tudom mit csináljak? Ebbe a honapba meg menni kell biroságra is!
2012. jan. 2. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Forgasd gyakrabban a nyelvtan könyvet!!
2012. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
2012. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Réka kedves, az első válaszolóval mélyen egyetértek. Egyébként ez egy bonyolult helyzet, de azt látom, hogy Neked egy kicsit kompromisszumkészebbnek kellene lenned, mert furcsa, hogy egyik szülőd/nagyszülőd sem szeretné, ha vele élnél.
2012. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom,miért "dobálnak" ide-oda.De valamilyen szinten veled is lehet valami gond,hogy sehol sem tűrnek meg.Gondolom nem foglalkozol rendesen a tanulással (a leírásod alapján bizony ez jön le,mert borzalmasan írsz).Gondolom egy kicsit visszafeleselsz a felnőtteknek,gondolom nem vagy angyal.

Kezdésnek talán tanulj,és változtass magadon..Ha jó gyerek vagy,akkor nem leszel senkinek az útjában.

Alkalmazkodni neked kell jobban,hiszen te vagy a fiatalabb..

2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
őszintén szólva nem hiszem hogy ilyen kétségbeesetten valaki épp a helyesírására figyel oda:);)amúgy hány éves vagy,kérdező?ha gimis vagy tanuló akkor menj koliba ha lehet.
2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok tanulok segítek nem beszélek vissza mindent megteszek de minden rossz amit csinálok!! ma apumnak mondtam h koleszbe szeretnék menni de azt mondta h nem
2012. jan. 2. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked tulajdonképpen nem azt kell eldöntened, hogy apáddal lennél-e szívesebben, vagy anyáddal, hanem azt, hogy mostohaapádat utálod jobban, vagy mostohaanyádat. A nagyinak terhére vagy ez egyértelmű, nincs mit csodálkozni rajta, ő már egyszer végigélte a gyereknevelés minden kínját, elhiszem, hogy nem kívánja újra kezdeni. Ha édesapád felajánlotta, hogy menj oda, akkor fogadd el és alkalmazkodj hozzájuk. Lehet, hogy idővel ez az idegen nő jobban fog szeretni, mint a saját anyád. Tudod, a jóságáért mindenkit meg lehet szeretni. Azoknak pedig akik tehetetlenségükben a helyesírásodat kritizálják azt üzenném,hogy ez a kislány olyan, mint egy gazdátlan kis jószág, akit szánni kellene, nem semmiségekért kritizálni.
2012. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a mostoha apámmal kijövök bár nem mindig volt így a mostoha anyám pedig anyum nővére! és bár a mama mondta h idejöhetek nem csak én vagyok itt unokája elhiszem h elege van belölünk de ezt nem igy kéne és akkor amikor eljön apum neki a szemébe meg teszi a jót és akkor meséli neki h ezt viccnek szánta h elvisz anyuhoz én ien nem mondanák senkinek még viccből sem
2012. jan. 2. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Az apukádhoz menj, én nem bízok a mostohaapákban.
2012. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérj olyan billentyűzetet, amin vannak írásjelek.
2012. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!