Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üres az életem? Másoknak már...

Üres az életem? Másoknak már gyerekük/házasságuk van.

Figyelt kérdés

Ráérek még tudom, meg nem lóverseny, de velem egykorúaknak már volt hosszabb távú kapcsolatuk (vagy most is abban vannak) rengeteg olyat ismerek akik 17-18 évesen összejöttek a párjukkal, és most is együtt vannak. Szerintem ők együtt is fognak majd maradni, mert annyira jól ki jönnek egymással. Van csomóaknak van már gyerekük, eljegyezték őket, házasodnak. Nekem meg semmi. 1 fiúval jártam 16 évesen, és ennyi....


22/L


2012. jan. 2. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A külsőddel megvagy elégedve?
2012. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
visszahúzódó típus vagy?
2012. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Te mégis hol laksz, Borsod megyében? 22 évesen megházasodni? Meg gyerek? Ez kb. a szakmunkások között menő manapság (ezt nem sértésnek szánom). Nyugodj meg, nagy valószínűséggel a barátaid is szakítani fognak, legalábbis a statisztika alapján. Te pedig nem vagy még elkésve, 22 évesen kis fiatalka vagy még. :)
2012. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Szép sorjában össze fognak jönni a dolgok, ne aggódj, még fiatal vagy. Lehet, hogy sok veled egy korúnak már gyereke van, meg házas, de lehet, hogy a későbbiekben meg fogják bánni. Ilyen fiatalon még ki kell "tombolnia" magát az embernek, mert ha már házasság és gyerek lesz, nem lehet. 22 évesen ugyan volt komoly kapcsolatom, de mire mentem vele, azóta már rég nem vagyun együtt. Megértem, hogy rosszul érzed magad, de nem szabad feladni, eljön a te időd is. :)
2012. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

oké, hogy meg kell vigasztalni a kérdezőt (szerintem sincsen oka aggódni), de ne essünk át a ló másik oldalára. Nekem is több barátnőmnek még soha nem volt, vagy alig volt kapcsolata, se nem csúnyák, se nem deficitesek, csak egyszerűen így alakult. De még hosszú az idő, 22 évesen nem kell elkeseredni, de nyitott szemmel kell járni:)

ne aggódj megtalálod a hozzád illő férfit, csak ne görcsölj rá. És légy elégedett magaddal, különben nem várhatod senkitől, hogy veled elégedett legyen!:)



És bocs az OFF-ért.

Már nagyon unom, hogy mindig leszóljátok azt akinek 18 vagy ne adj Ég 16-17 éves kora óta párja van. Ezek a kapcsolatok igenis szépek tudnak lenni ha megmaradnak, ezek a párok együtt csiszolódnak, "együtt nőnek fel". Sok plusszot tud adni egy ilyen kapcsolat.

Azt meg, hogy ki hány évesen lesz még együtt és hány év múlva a párjával nem lehet megmondani, a statisztikák nem működnek a gyakorlatban.

22. éves létemre 4,5 éve van kapcsolatom, mellettem jöttek össze és mentek szét ennyi idő alatt húszon felül és húszon alul is emberek, de mi még mindig együtt vagyunk. Nem kell mindig ezzel jönni. Persze szakítottak is sokan, akik 17-18 évesen összejöttek, de történnek válások 5-10-20 év után is, nincs mit csodálkozni.

Egy kapcsolat két ember érettségén múlik, az egymáshoz való viszonyulástól, előzőleg látott szülői mintákon és még sorolni tudnám mi mindentől.



Bocs még egyszer, kérdező, fel a fejjel:)

2012. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

"Ez kb. a szakmunkások között menő manapság (ezt nem sértésnek szánom)"


Több orvosis, jogász, mérnök és egyéb "szakmunkás" ismerősöm nevelt fel gyereket egyetem alatt. Ennyit ismét az általánosításokról.

2012. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Na igen, a külsőmmel sem vagyok megelégedve, és visszahúzódó is vagyok. Legjobb párosítás...

Mondjuk nem tartom magam csúnyának, tetszettem már pasiknak, csak valahogy olyan semmilyennek érzem magam, mindig látok olyat körülöttem aki jobb mint én.


Meg talán amiatt is olyan üresnek látok mindent mert tavasszal végeztem el a sulit és azóta nem találtam munkát, itthon vagyok. Ill. persze elmegyek vásárolni meg ilyenek, takarítok stb. de ez semmi. Minden napom egyforma már lassan 1 éve. Olyan befásultnak érzem magam...

2012. jan. 2. 23:29
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
#6: A "manapság" szó értelmezése mégis nehézségbe ütközött, úgy látom. Én rengeteg mostani egyetemistát ismerek, de egy sincs közöttük, akik gyereket nevelnének. Ne a 20 évvel ezelőtti szokásokból induljunk már ki.
2012. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Meg talán amiatt is olyan üresnek látok mindent mert tavasszal végeztem el a sulit és azóta nem találtam munkát, itthon vagyok. Ill. persze elmegyek vásárolni meg ilyenek, takarítok stb. de ez semmi. Minden napom egyforma már lassan 1 éve. Olyan befásultnak érzem magam..."


Nagyon rátapintottál a lényegre, ez lesz itt a hiba. Én nyáron végeztem a sulival és én se tudok elhelyezkedni... Ráadásul én is 22éves vagyok csak fiú. Ugyanez van nálam is. Amíg suliba jártam, minden happy volt. Most meg olyan semmilyen az élet. Biztos vagyok benne, hogy nálad is ez a gond. Ha lenne munkahelyed, akkor másképp gondolkodnál.

2012. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Én is munkanélküli vagyok, és sajnos tudom milyen érzés. Szeretnéd, ha lenne értelme az életednek, de mivel nincs munkád, máshol keresed, ez esetben házasságban, gyerekekben.Teljesen meg tudlak érteni, mert én is ilyen helyzetben vagyok.
2012. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!