Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak az alábbi ajándékot...

A páromnak az alábbi ajándékot szeretném készíteni, adnátok ötleteket? És ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

A páromat sajnos csak nagyon ritkán látom, ezért arra gondoltam, hogy csinálok neki egy egész éves "adventi kalendáriumot" egy cd-re vagy pendrive-ra :) Minden napra lenne neki benne valami, ami rám vagy kettőnkre emlékezteti, vagy valami amit én szeretek és szeretném megosztani vele, stb. Én ilyesmikre gondoltam hogy egy zeneszám, egy fénykép, egy videó.. de nincs 366 ötletem, segítenétek gyűjtögetni? :) A lényeg hogy nem lehet magyarul semmi, csak angolul vagy úgy hogy nem releváns a nyelv, mert nem tud magyarul. A másik kérdés, főleg férfiaknak, ha ti ilyet kapnátok ajándékba örülnétek neki?

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. jan. 3. 03:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg még az lehet, hogy csak kb két hónapnyit csinálok meg egyszerre, mert kb ilyen időközönként tudunk jelenleg találkozni :) De akkor is kell vagy 60 :)
2012. jan. 3. 03:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátom azt mondja elég hülyeség.


Hát nem tudom, szerintem meg inkább írj neki emailt sűrűn, és linkelj videókat, zenéket, amit akarsz, az csak jobb, mert akkor kapsz visszajelzést is. Nem? Válaszol, meg elmondja ő is, hogy milyenek a napjai..stb.

2012. jan. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Heti egy elég lenne.Akkor van mire várjon,hogy kinyithassa.

Különben egy idö után unalmas.

2012. jan. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

366 napra kitalálni valami apró, de mégis személyes dolgot, valóban nem könnyű.

"Minden napra lenne neki benne valami, ami rám vagy kettőnkre emlékezteti, vagy valami amit én szeretek és szeretném megosztani vele, stb..." Erre már feltaláltak egy remek internetes "műfajt" a blogot. Belefér minden ami rólad/rólatok szól, képek, zenék, videók, hangfelvételek. A terjedelmének és tartalmának, csak a képzeleted/nyelvtudásod és az időd szab határokat. Annyival egszerűbb, mint egy "adventi naptár", hogy nem kell minden napra valami frappáns dolgot kitalálnod. A napló ugyanis nem ötletbörze, hanem a te és az ő életének a hiteles története egy bizonyos időszakban. De éppen ettől válik majd érdekessé, hiszen az emlékek halványulnak, a blog viszont megőriz mindent.

Ha nem tudod naprakészen elérhetővé tenni számára, mert nincs állandó internetezési lehetősége, vagy a munkája miatt ritkán jut számítógéphez, ugyanúgy kiírhatod neki cd-re, vagy pendrive-ra. Szerintem ugyanolyan öröm lesz számára, és kicsit segít áthidalni a külön töltött időt.

2012. jan. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az adventi az olyan, hogy vársz, hogy eljöjjön, és utána eljön, és vége. Tehát projektszerű, aminek a végén beteljesedés van. Szerintem vagy a következő találkozásig tartson a naptár, vagy egy szeretkezés/randi során kelljen kinyitogatni a beteljesülés felé vivő lépéseket. :)
2012. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!