Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek, ha egyedelul...

Mit tennetek, ha egyedelul allo anyakent ket gyerekkel teherbeesnetek? Megbeszeltuk, hogy nem vallalunk gyereket. Most sajnos a fog. Gatlo mellett megtortent. O nem tudja, tegnap lett poz. A teszt. Ha nem vallalja, megtartanatok a babat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erről kizárólag csak Ti ketten dönthettek az összes körülményt mérlegelve.
2012. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ki van zárva.
2012. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Természetesen ez főleg a te döntésed, és persze az apukáé.

De amennyiben ő nem szeretné a gyermeket, úgy erősen elgondolkoznék azon, hogy vajon fel tudom-e nevelni tisztességgel mind a három gyereket.

Nem tartanám meg.

2012. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vállalja,akkor nem tartanám meg! A gyereknek apa kell, a meglevőknek is. Ha az anyagi lehetőségek is korlátozottak,akkor semmiképpen. A gyerekeket fel is kell tisztességesen nevelni!
2012. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelmű, abortusz. A gyereket lehet ugyan szeretni, de akkor is sz@r lesz neki, ha nincs meg a megfelelő háttér.
2012. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
koszi!igazatok van!valahogy en is igy gondolom,csak megerosites kellett:(
2012. jan. 3. 14:52
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
abszolut. nem tudnam elvetetni. nezz ra a masik ket gyerekedre! ennek a harmadiknak nincs ugyanolyan joga az eletre? ha mar igy tortent vallani kell a felelosseget es nem megfosztani egy emberi lenyt az eletre valo jogatol, azert mert a Te eleted 'nehez' egyedulallo anyakent bla bla bla nem vallalja bla bla bla. Kifogasok... bocs de gondolom nem vartad hogy minden valasz fenyes lesz...
2012. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
dehogy vartam!akkor nem is kerdezek!csak tudod 12í evig eltem egy szornyu hazassgban es vegre nyugodt de szegeny eletet tudok biztositani ennek a kettonek.a volt apjuk bortonben van csaladon beluli eroszakert.most vegre megtalaltam a szerelmet es megcsak felelotlennek sem erzem magam,mert vedekeztunk!de apa nelkul neveljek 3 ehenkoraszt???a masik oldala meg hogy ha ranezek a ket gyonyoru gyerekemre akkor szeretnem..de toluk fogom megvonni a kicsi miatt azt a keveset is ami jut nekik..na..legy okos ,ugye???
2012. jan. 3. 15:02
 9/13 anonim válasza:
18%

Ha mar a gyerekeidet ehenkorasznak nevezed, semmikepp ne tartsd meg...

Bocsi...csak egy velemeny...

2012. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem is értem, most akkor együtt vagy attól, akitől terhes vagy, vagy nem?

Miért nem vele beszélsz erről?

2012. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!