Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, menyasszonyok...

Feleségek, menyasszonyok (sorstársak)! Mi elfogadható szerintetek egy legénybúcsún?

Figyelt kérdés
Nem tudom,ki hogy van vele,nézzetek hülyének,de én frászt kapok a gondolattól,hogy a vőlegényem haverjai sztriptíztáncosnőt(vagy nőket) hívjanak a legénybúcsúra. Nekem sem fog pucér pasi riszálni. Nálatok hogy volt a legénybúcsú?
2012. jan. 4. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén nem kértem táncosfiút. A férjem sem "kért" táncoslányt, ő megmondta, hogy aki odarendezi, az fog ott ülni a székben és neki fog táncolni.

Így nem is lett.


Ettől függetlenül én úgy voltam vele, ha lett volna neki, akkor sem lett volna semmi gond. Megbízom a férjemben.

2012. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nem volt lánybúcsúm sajnos, de nyugodtan riszálhatott volna nekem egy pucér pasi. Én jól szórakoztam volna, és ettől még nem csalom meg a szerelmemet.

Ugyan igy nem zavarna, ha a páromnak csak táncolna egy nő, ebben még semmi kivetni valót nem találok.

2012. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A páromban én is megbízom,csak magamban nem....
2012. jan. 4. 10:46
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
az az igazság, hogy én a sztriptíztáncosnővel még ki vagyok békülve, vagy a bárokkal. Szerintem a legénybúcsúba ez még belefér. Nyilván ehhez kell bizalom is, és remélem nekem fog pucér pasi táncolni :) nem gond, ha nem, meg furán is érezném magam, mert ők jó pasik általában és sosem volt részem ilyesmiben, de mikor, ha nem a lánybúcsún? :) Fura lenne, ha tudom, hogy táncosnő volt a legénybúcsúján, viszont bízom benne :)
2012. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

3/3


Akkor miért a pasira és a legénybúcsúra vonatkozik a kérdés?

2012. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
hogy-hogy magadban nem? az már legyen a te lelki problémád, de a párodtól ezt ne vedd el... mármint ha arra gondolsz, hogy te nem tudnád megállni. ne magadból indulj ki...
2012. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Második 10:49-es! Igen,azt hiszem azt az előző kommentemet többen félre fogják érteni. Úgy értettem,hogy ha elnézek egy ilyen "szilikoncicát",akin a sok plasztikától tökéletes minden,valahogy minden önbizalmam elszáll. Főleg ha belegondolok,hogy a legénybúcsún egy ilyen(a férfiak többsége szerint tökéletes) "álomnő" rázza magát egy szál semmiben,azután én leszek a kis átlagos valóság. Értesz engem?
2012. jan. 4. 10:55
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd. Egy ilyen szintű álomnőt rengeteg pénz megfizetni. Vannak pasi haverjaim, meséltek legénybúcsús lányokról, szerintük egyik sem volt nagy szám.
2012. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A probléma továbbra is az, hogy mennyire bízol a vőlegényedben (elhiszed-e, hogy így is szeret), illetve magadban (elhiszed-e, hogy nem a szilikon a lényeg).
2012. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk valószínűleg nem lesz egyikünknek sem se leánybúcsú, se legénybúcsú szervezve, de ha mégis meglepnék páromat egy görbe estével a barátai, valószínűleg jót nevetnék rajta :)

(A táncoslányt szegényt biztos megölném fejben néhányszor, de ennyi :D )

2012. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!