Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, menyasszonyok...

Feleségek, menyasszonyok (sorstársak)! Mi elfogadható szerintetek egy legénybúcsún?

Figyelt kérdés
Nem tudom,ki hogy van vele,nézzetek hülyének,de én frászt kapok a gondolattól,hogy a vőlegényem haverjai sztriptíztáncosnőt(vagy nőket) hívjanak a legénybúcsúra. Nekem sem fog pucér pasi riszálni. Nálatok hogy volt a legénybúcsú?
2012. jan. 4. 10:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem volt lánybúcsúm, mert nem vagyok bulis fajta, így inkább otthon maradtam a babánkkal. A férjemnek volt legénybúcsúja. Annyit mondtam neki, hogy tőlem azt csinál, amit akar, de piaszagúan, és cigibüdösen nem fekszik be mellém az ágyba. Szóval, ha annyira részeg, kint alszik az udvaron, ha meg nem annyira, akkor illatos legyen, mint a bazsarózsa. Másnap reggel az ajtó előtt találtam rá az udvaron, a haverjaival az igazak álmát aludta. Ki a betonon feküdt, volt akinek a fű jutott, az élelmesebbje meg belefeküdt a kerti napozóágyakba. Aznap kikúrálták magukat a fiúk, másnap esküdöztünk. Hogy jól mulattak, az nem vitás, de hogy mit műveltek a legénybúcsún, arra már ők maguk sem emlékeznek. A férjemet akkor és ott láttam először, és utoljára részegen. :)))
2012. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!