Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az életem?

Szerintetek milyen az életem?

Figyelt kérdés

bocsi előre is, lehet, hogy husszú lesz.

a szüleim 3 éves koromban elváltak. azóta megyek láthatásra apukámhoz. anyának azóta lett egy barátja, akivel egész jól elvagyunk. eleve volt még egy testvérem, most ebben az öt évben bővült a család 3 kis gyerkőccel, akikkel néha kiabálok, de eleve nagyon aranyosak, és jól elvagyunk velük. szóval öten vagyunk testvérek, egy 70 négyzetméteres házban, kicsit szűkösen vagyunk. eddig még egész jó lenne , na de azóta apumnak is lett egy úgy bnője, vele viszont már nem olyan fennséges a kapcsolatunk. apummal is folyton veszekednek, meg annak a nőnek van még 3 gyereke.velük viszont kifejezetten szr kapcsolatot ápolunk:D. folyton belémkötnek, szivatnak, kiröhögnek... szóval undokok. néha ezért órákat képes vagyok sírni, görcsöl emiatt a hasam, hányingerem van ha ott vagyok.. és nem merem megmondani apumnak,hogy nem akarok ott lenni, mert vele nem lehet beszélni. alapvetően félénk típus vagyok, nincs önbizalmam. a suliban nincs túl sok barátom/barátnőm, igaz, van 2, de ők kihasználnak, ugráltatnak..stb...de hogy egy kis pozitívumot is mondjak: nagyon szeretem az anyaági családom, bennük megbízhatok, ők támogatnak, ha bánt valami, nekik elmondhatom. a 3 kisbabát nagyon szeretem, néha ők vidítanak fel. azt mondják, nagyon szép vagyok, és az alkatom is jó, jól tanulok( a féléviétlagom 4,4), sportban is osztálymásodik vagyok:). zongorázom, és nagyon szerete, de csak hobbi szinten. arra lennék kíváncsi, hogy te, mint külső szemlélő, milyennek találod az életem, mertnekem nem nagyon sikerül eldöntenem. bocsi hogy hossuzú a szöveg, köszi , hogy végigolvastad. a NORMÁLIS válszokat előre is köszönöm:)12/L


2012. jan. 4. 22:35
 1/4 murdar válasza:
Ha anyukádékkal jó a kapcsolatod mond meg anyudnak, hogy tolmácsolja ezt apudnak, biztos megfogja érteni és mivel te is a gyereke vagy, tud annyit tenni érted hogy úgy szervezze meg a találkozást hogy minimálisan legyél velük együtt, hanem ink kettesben apuddal ...
2012. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) csak az a baj, hogy ebbe nekem még nincs beleszólásom 14 éves korig:(
2012. jan. 4. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kis kitérő:

Jacqueline Wilson:A kofferes kislány..ez a könyv olyan, mintha a te életedről szólna.

Ha szeretsz olvasni, nézz bele, nem hosszú.


Ettől sokkal rosszabb is lehetne a helyzeted, hidd el.

Ha valami bánt, szólj a szüleidnek bátran, ne nyomd el magadban! Hiszen akkor is te voltál az ő első kisbabájuk, te tetted őket szülőkké, ezt sose felejtsék el:))

2012. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, majd belenézek:) amugy nem én vagyok az első babájuk, mert van egy bátyám;P de azért köszi a tanácsot:)
2012. jan. 5. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!