Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem legrosszabb karácsonya,...

Életem legrosszabb karácsonya, mit tegyek?

Figyelt kérdés

:(((


Gyűlölöm ezt az egészet, legszívesebben kirohannék a világból. Ez nem karácsony.


Egy ajándék sincs a fa alatt... mondhatjátok hogy nem ez számít de megnéznélek titeket ha még csak egy tábla csoki vagy egy gyertya vagy bármi sem lenne a fátok alatt:/


Karácsonyi hangulatom egyáltalán nincs és nem csak emiatt, úgy alapból nincs.

Dühös vagyok és valamit most annyira gyűlölök, majd szét feszít valami.


Mi az Istent tegyek hogy ne itt sírjak a fogalmam sincs min a gép előtt hanem karácsonyi hangulatom legyen???


Gyűlölöm.



Mielőtt elítélnétek csak úgy mondom hogy nem egy nyavalygós tini vagyok aki nem kapta meg idén az iphone-ját... életem legnehezebb évén vagyok túl és végre karácsonykor elönthetne valami melegség és nyugodság de nem....... csak düh és szánalom.. Miért van ez?? :'(((((


2011. dec. 24. 16:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

Megnézhetsz nyugodtan. Semmi nincs a fa alatt. Hopp! Várjunk csak! Jéééé, fa sincs.... És mindjárt megyek dolgozni.


A kartácsony egyébként is hülyeség.

2011. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sincs sok ajándékom mindössze 2 db...


De annyira nem érdekel, én annak jobban örülök h eljön a keresztapám hozza a mamát papát.


És még a szerelmem sincs itt, de nem sajnálom magam hanem próbálom jól érezni magam

2011. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%
én utálom a karácsonyt,kényszerünnep és alig várom hogy vége legyen:)
2011. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Nálam sics fa. Ugyanúgy telik, mint bármelyik munkamentes napom. Mégsem akadok ki rajta, megszoktam.
2011. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy egyedül nekem is szorongatja a szomorùsàg a torkomat! Fel a fejjel lesz még jobb is.
2011. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Miért utálod ennyire? Családod, barátaid hol vannak? Nálunk is ment a veszekedés és én sem kapok idén semmit, de csináltunk finom ünnepi kaját és engem ez is boldoggá tesz.
2011. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
És a családod? barátok?
2011. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk gáz sincs! Mirelit pizza volt a kaja egyenesena mikróból tátátátáám ..
2011. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%

Kötelező ünnepelni?

Nekem fám sincs, és már vagy 5 éve nem is érdekel az egész.


Vettem jó kajákat, egy rakás linzert, és gyümölcsöt, majd párom is hazaér, és szrunk a világra!

2011. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Bocsika lehet rosszul fogalmaztam, nem az ajándékokon van a lényeg. :/

De mindig szokott lenni ha csak jelképesen, akkor is.

És a gesztenye torta.. anyum gyerekkora óta hagyomány a családban, és most még csak azt sem rendeltek.

Ők nem is akartam karácsonyozni most, de akkor miért sütnek 6000 féle kaját meg sütit, a gyümölcsökről ne is beszélve.....:S

Tartsuk rendesen a karácsonyt ahogy szoktuk vagy sehogy.


Tudom másnak még ennél sokkal rosszabb de én annyira szerettem a karácsonyt olyan boldog békés, nem gazdag de legalább jó.... most meg:/ Még ezt az egy örömöt is elveszik tőlem? Nem értem én ezt.. 17 vagyok (fiatalnak hangzik és igen most hisztiztem egy sort de sajna másnak nem tudok:/ :) és érettebb vagyok sokkal a koromnál), nekem még szükségem van a karácsonyra, mert talán a következőt meg sem élem.

2011. dec. 24. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!