Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Melyik lenne jobb döntés?

Figyelt kérdés
A párommal csak 3 hetente tudunk találkozni én is ő is más városban lakik..a tervünk az hogy kimegyünk külföldre tavasszal szerencsét próbálni..na most nekem van egy olyan verzióm hogy vagy oda költözök addig az ő városában és nézek valami munkát és még beiratkozom nyelvtanárhoz..vagy pedig kaptam egy ajánlatot most 3 hónapra külföldre hogy mehetnék dolgozni..de akkor viszont 3 hónapig egyáltalán nem látjuk egymást..szóval nem tudom mit csináljak..ti melyik opciót választanátok?
2012. jan. 5. 12:46
 1/9 A kérdező kommentje:
a lényeg az hogy így is úgy is mennénk külföldre tavasszal olyan május környékén...mennétek az ő városába vagy addog külföld de akkor addig nulla találka azaz 3 hónapig..
2012. jan. 5. 12:47
 2/9 anonim ***** válasza:
és közben nem tudsz hazajönni legalább egyszer? Abba a városba mennél külföldre ahova utána együtt ? mennyire van szükségetek a pénzre?
2012. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel a külföldi munka biztos, az ő városában meg egyáltalán nem biztos, hogy találsz valamit, én a külföldi munkát választanám.

De azt neked kell tudnod, hogy a kapcsolatotok kibír-e három hónapot. Tapasztalatból mondom, ki lehet bírni három hónapot, de minden kapcsolat más.

2012. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 12:48


nem tudom nem valószínű hogy haza tudok jönni...hát szükségem van rá.de annyira nem,mert ha találnék az ő városában is munkát akkor azzal addig ellennék valahogy..

hogy abba a városa megyünk e együtt?azt még nem tudom az még a jövő zenéje..az is lehet..

2012. jan. 5. 12:51
 5/9 A kérdező kommentje:

De azt neked kell tudnod, hogy a kapcsolatotok kibír-e három hónapot.


alapba nem találkozunk sokat..szóval kb 3 hetente így is..de elég jól bírjuk és ez megy 1 éve már..de én már mennék a közelébe legszívesebben..de ezen a 3 hónapon nem fog múlni a dolog,de már inkább lennék mellette..

2012. jan. 5. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
figyelj, 3 hónap múlva úgyis együtt lesztek minden nap, addig csak kibírod ha eddig kibírtad. Gondolj erre. Mi is távkapcsolatban élünk, és néhány hónap már nem sok, ha eddig kibírtad, viszont valószínűleg anyagilag megalapozhatnád a jövődet ha kimennél
2012. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 12:54


hát 3 hónap alatt azért annyit nem lehet alapozni..bár nem jönne rosszul az a pénz az igaz...ez nem kétséges de 3 hónap az éppen elég ahhoz hogy eltávolodjunk egymástól...szóval nem tudom..engem ez tart vissza igazán..

2012. jan. 5. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:
ha kétszer többet keresel mint itthon, és közben ingyen tanulod a nyelvet az utcán, akkor megéri. Mi nem távolodtunk el, sőt összeköt a közös cél és nektek is lesz mit tervezgetni. De te ismered magad, van aki nem bírja, és inkább eltávolodik. eszéld meg a pároddal és együtt döntsétek el
2012. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te belülről már döntöttél, szíved szerint mellette lennél. Akkor tedd azt, próbáld meg eszerint kihozni a dolgokból a maximumot.
2012. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!