Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb döntés?

Melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Vidéken élek, de szeretnénk a párommmal Pestre költözni.

Előbb találjunk mindketten munkát és utána keressünk lakást vagy fordítva?

Máris hátrány volt az egyik állásnál, hogy nem Pesten lakom, ezért nem hívtak be.

Melyik a jobb/helyes döntés?

Az anyagiak részben megoldottak. 26/L


2011. szept. 16. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az anyagiak nem jelentenek gondot,akkor lakást és munkát is lehet keresni.Ha még nincs is lakás,de már lehet mondani(kicsit hazudni,hogy pesten laksz már egy barátnál amíg az albérletet nem tudod átvenni,mert a régi lakó X.napig benne marad még)
2011. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mi is hasonlóképpen gondolkozumk, de mégis olyan nehéz így elindulni a "semmire".

Dehát bátraké a szerencse,nem? :)

2011. szept. 16. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Albérletet akár 2 nap alatt is lehet találni, munkát már kevésbé, viszont én mégis azt javasolnám, hogy előbb költözzetek Pestre (ha van pár hónapra elég tartalékotok), mert ha már ott vagytok, egyszerűbb a munkakeresés.
2011. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor költözzetek Pestre ha nagyon piac képes szakmátok van.Sajnos itt is elég nehéz munkát találni.A szomszédom kb 9 hónapja nem talál magának munkát,pedig már bármit elvállalna.Szerintem elöbb keressetek munkahelyet és utána lakhatást.Én Budapestről költöznék le a Balatonra,de én sem merek addig amíg munkát nem találok.
2011. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!