Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a jobb döntés?

Melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Vidéken élek, de szeretnénk a párommmal Pestre költözni.

Előbb találjunk mindketten munkát és utána keressünk lakást vagy fordítva?

Máris hátrány volt az egyik állásnál, hogy nem Pesten lakom, ezért nem hívtak be.

Melyik a jobb/helyes döntés?

Az anyagiak részben megoldottak. 26/L


2011. szept. 16. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, nekem az a véleményem, ha van állás, akkor van hol lakni is, mert annyi albérletet hirdetnek mint a szemét. Állást kapni szerintem nehezebb, az meg tiszta szopás, ha felköltöztök a minimum 50-60ezres albérletek világába aztán nem találtok munkát pár hónapig.
2011. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben jártam én is nem olyan régen: vidékről jártam be, utáltam, mindig fáradt voltam, télen szétfagytam, nyáron megsültem a jó kis légkondis buszokon.


Az önéletrajzodba írd azt lakóhelyként, hogy Budapest. Nem fognak nyomozni. Én is ezt csináltam, mert tényleg hátrányom származott abból, hogy nem helyi voltam. Aztán, ha találtok mindketten munkát, akkor lehet elkezdeni albit keresni, előbb nem éri meg. Általában 2 havi kauciót kérnek, plusz egy havi lakbért. És akkor még nem ettetek, nem vettetek bérletet...Jobb, ha van muna először.

2011. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményezést!
2011. szept. 16. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Először legyen állás. Az önéletrajzból meg hagyjátok ki a lakhelyeteket.
2011. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!