Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adtál a férjed/barátod...

Mit adtál a férjed/barátod 30. szülinapjára, illetve férfiak, mit kaptatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjem 30. szülinapjára (ami tavaly volt), egy értékes órát vettem.

De hozzá kell tennem, hogy akkor épp úgy álltam anyagilag, hogy tellett rá. Sajnos az idén nem kapott csak 2 puszit.

2009. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is tavaly volt a 30., én egy meglepetés nyaralásra vittem, egy hétre.
2009. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az en ferjem szuletesnapja 3 eve volt, aznap szulettek a fiaink, szerintem ennel nagyobb meglepetes nem kellett neki (hirtelen indult be a szules, koraszules volt). :)
2009. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos, nem én, hanem baráti kör, mivel elég jó baráti társaság, így 30. születésnapra volt olyan, akinek a felesége meglepetés partyt szervezett a közösségi házunkba, és közösen ünnepeltünk.
2009. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a férjemnek villanyborotvát vettem, amit persze o választott ki (o nálunk a muszaki szaki):0)
2009. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 30. szülinapjára a lányunkat "kapta" ajándékba.
2009. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia.Tőlem 4db nyári gumit kapott idén április 16án!:D
2009. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Én meglepetés bulit szerveztem neki, ami sikerült is!!! :)

Az általa rég kinézett Bosch csavarbehajtót és memória kártyát kapott. Plusz még ezt-azt a vendégektől.

2009. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bendzso ***** válasza:
én vettem (két vonatjegyet, hisz én is mentem) bécsbe (ebben a vonatjegybe benne van a bécsi tmegközlekedés is), a szállást barátoknál oldottuk meg és három napon keresztül csavarogtunk bécsben :) király volt... már öt éve :( azóta majdnem kapott egy gyereket is szülinapjára, csak a méltóságos úr két hetet még ráhúzott :)
2009. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!