Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A keresztanyámat vajon tényleg...

A keresztanyámat vajon tényleg olyan sokan szerették volna meghódítani, vagy csak dicsekvés ez?

Figyelt kérdés
Most 35 éves, 12 éve házas, a férjével 17 évesen jöttek össze. Nem tudom ez számít-e, de falun laktak. Rengeteg pasiról hallottam hogy ez is szeretett volna összejönni vele, meg az is...Az egyik állítólag azt mondta hogy sajnálja hogy nem ismerkedtek meg hamarabb, a másik ajánlatot tett neki hogy hagyja ott a vőlegényét stb. Ez csak dicsekvés lehet vagy tényleg vannak ilyen nők akik ilyen népszerűek?
2012. jan. 6. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy szépnek nem mondanám, inkább van/volt benne valami vonzó. Alakra mondjuk tökéletes volt mindig: vékony derék, nagy mellek, szép lábak, formás fenék, kb mint egy playboy modell. Nagyon tudott táncolni ha buliba ment, gyakran járt diszkóba.
2012. jan. 6. 18:50
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Lehet igaz is.
2012. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bánomisén ***** válasza:
76%
Miért olyan hihetetlen? Ahogy leírod, egy szép alakú, csinos, életvidám, kedves lány volt. Persze, hogy mentek utána a pasik :-)
2012. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

nem akarok beképzelteskedni, de én is rengeteg fiúnak tetszettem, mert jó alakom volt szép voltam és akárhova bementem feltűnést keltettem nem lehetett nem észre venni


sok udvarlóm akadt, de fiatalon mint keresztanyád leragadtam és nem akartam tudomást venni más fiúkról, csak jó pár év múlva én mégis engedtem a csábításnak és tovább léptem



Vannak ilyen nők és el se hinnéd milyen jó érzés az, hogy felfigyelnek rád az emberek.

2012. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne igaz?
2012. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!