Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te miert vagy buszke a gyereke...

Te miert vagy buszke a gyerekedre? (pozitiv dicsekves, rosszindulat nelkul legyszi)

Figyelt kérdés
aprosagtol a nagy dolgokig irhatjatok, kis jokedvcsinalokent :)
2011. dec. 5. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

A legnagyobbam 4 éves, fiú. Mert okos, értelmes, szereti a tesóit és a legszebb gyerekem :)))

A középsőm 2 éves kiscsajszi, mert sosem kell aggódnom a fejlődése miatt mindent előbb csinált mint az átlagos, csacsog, beszél,ügyes, önálló.

A legkisebbem 2 hónapos:)) Édes pici baba:) Őrá még nincs miért büszkének lenni, csak imádni lehet ezerrel:))

2011. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Mert szép,okos és nagyon ügyes baba.6 hónaposan mászott,felállt.9 hónaposan kapaszkodva lépegetett és most 10 hónaposan 1-2 métert egyedül megtesz.Mondja a baba,tata,mama szókat.Puszit ad és megmutatja a kérdezett tárgyakat.De arra vagyok a legbüszkébb,hogy az én gyönyörű kisfiam :)

És te?

2011. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Mert nagyon tud szeretni, ölelgetni, simogatni.

Mert vidám kislány, és sokat mosolyog.

Mert már most is imád énekelni ("nananázni").

Mert elég önálló, és nem nyúz állandóan.

Mert imád törölgetni (akármivel, néha a zoknikkal, néha a pelusokkal...).

14 hónapos

2011. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

elsősorban azért vagyok rá büszke, mert az enyém, az én főművem:)

Egyébként mindíg mindenhol megdícsérik, hogy milyen nyugodt, csendes kisfiú. (akkor persze nem látják, mikor hisztizik:)))) Ha csúnya és buta lenne, akkor is az én gyönyőrű kisfiam lenne. És mostanában kezdett bújni, imádom:))

22 hónapos.

2011. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
28 hónaposan énekli a csön-csön gyűrűt, a hol jártál báránykámat, az Old MacDonald had a farm-ot. Tisztán, érthetően, angolul is.
2011. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

En szemely szerint ma azert voltam buszke a lanyomra, 14 hos, mert 1 nagy tanyer husilevest megevett sooook murokkal es csirkemellel :P es utanna seperc alatt elaludt.


Ezenkivul olvadozik a szivem mikor kapok egyegy cuppanost, meg olelest, meg ha latom hogy erti amit mondok neki.


Aprosagok a szurke hetkoznapokban!

2011. dec. 5. 13:04
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Épp tegnap azon ámultam el, milyen jószándékú, kedves a lányom. Rokon kislány volt itt (mind2en másfél évesek), aki nagyon ki volt már fáradva, és cirkuszolt, földhöz vágott mindent, hisztizett, ha a lányom a közelébe ment, elvette a játékát, majd föl akarta lökni. Lányom meg nézett rá nagy szemekkel, hogy "ne legyél rosszkedvű! neked adom a játékot! tessék, fölvettem amit leejtettél"

csak amikor megharapta, akkor jött oda hozzám sírva és elszomorodva, hogy "bántott, pedig én csak játszottam." -persze ezeket nem mondta ki, csak rá volt írva az arcára.

de egy tündér a kiscsaj!

2011. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

12.57-es választ nem én írtam(bár mindkettőnk 68%-os),de látom,hogy már le van pontozva.

Válaszoljon nektek a franc.

2011. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert az enyém:):)

Vidám,kiegyensúlyozott,mosolygós egy éves kiscsajszi:):)

Jó evő,jó alvó,nem nyúz állandóan, imádom mikor átölel,puszit ad:):)

És főleg azért,hogy rettentően fogékony mindenre,hihetetlne,hogy mennyi szót mond már, tudatosan,és tegnap óta ujabb 3-mal bővült a szókincs.


Nem részletezném,mert egy korábbi kérdésben pont emiatt lettem lepontozva(sok az irigy ember:()

2011. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Azért lett lepontozva, mert az Old McDonalds dalt angolul is elénekli a gyerkőce. Az enyém is. :)) 3 éves lesz, gyönyörűen beszél és mondókázik angolul (is), és nem tanítjuk rá, magától kéri ezeket a dalokat, mondókákat. Én pld. ezért vagyok rá a legbüszkébb. Jöhet az irigy lepontozó :)
2011. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!