Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a sógornőmre....

Féltékeny vagyok a sógornőmre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bátyám feleségére vagyok féltékeny, állandóan teszi magát a barátom előtt, mindennel magára irányítja a figyelmét.Bár a barátom mondja hogy jaj de kényes, de nekem úgy tűnik hogy csak szóba akarja hozni.

Soha nem szeretem ha egyszerre vannak itt nálunk, nagyon zavar. A lány képes melltartóba is levetkőzni, még édesapánk előtt is.


2012. jan. 7. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem levetkőzni? Én csak így ismerem. De értjük melltartóban képes mutogatni magát.


Az a baj, hogy vannak ilyen nők, akik nem tudnak viselkedni. A pasiknak meg leesik ugye a vér oda alulra és gondolkodni nem tudnak. Az ilyen nők meg ezt használják ki. Szerintem jogosak az érzéseid. Nekem sem tetszene.

2012. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és mit tehetek ellene?
2012. jan. 7. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben jó hangosan beszólnék neki, hogy nálatok nem szokás így viselkedni. Ha ezt nem képes felfogni, akkor húzzon el.
2012. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerüljétek a társaságát,ha a barátoddal vagy!Egyébként a közönséges nőket le kell égetni, de nem biztos ,hogy észreveszi magát:(
2012. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Cigány a nő?
2012. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is szólogass be neki. :D

Az egyik válaszoló írta, hogy "nálatok nem szokás így viselkedni" szerintem ez elsőnek jó is lesz :D

2012. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Amikor legközelebb melltartóban flangál az egész család előtt, kérdezz rá ártatlanul:


"<ide helyettesítsd be a nevét>! Nem szedtél fel az utóbbi időben pár kilót?"

2012. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Lehet csak én gondolom így, de az én párom megszólná az ilyen nőt..

Szerintem az a pasi aki egyből elcsábul ilyenen, az nem biztos, hogy megfelelő választás egy életre. Ha már most más felé kacsingat mi lesz később, amikor már nem lángol a szerelem?


Amúgy persze megértem, ha zavar, én inkább a bátyámnak mondanám el a problémát, hogy beszélje meg a barátnőjével, mert különben legközelebb kényelmetlen helyzetben találhatja magát.

2012. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Én rákérdeznék jó hangosan:,,kinek mutogatod magadat???"

Egyébként meg mindenkinek szóvá tenném a családban,aki érintett,hogy engem ez a viselkedés igen is zavar.Ne félj kinyitni a szádat,mert az ilyen nők bármire képesek,csak hogy felhíják magukra a figyelmet,és felkavarják az állóvizet!Ha csendben tűröd a közönséges,kihívó megnyilvánulásait,eltapos.

2012. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezért nem érdemes féltékenynek lenni rá.
2012. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!