Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, vagy csak rögeszme...

Lehetséges, vagy csak rögeszme nálam, hogy anyósom féltékeny rám?

Figyelt kérdés
Akár mit csinálok, mindent kivesz a kezemből, ha készítem a páromnak a munkába a kaját ,nem tudom anélkül megcsinálni ,hogy valamit hozzá ne fűzne, ha netán sikerül "egyedül " végrehajtanom ezt az égbekiáltó feladatot, akkor kínjába kiveszi a cipős szekrényből a párom cipőjét és elé rakja.Napi szinten mossa az alsógatyáját, holott mondtam evvel több vizet pazarol, mintha egy héten egyszer mosnánk fehérneműt, reggel induláskor nem engedi, hogy én szolgáljam ki a páromat volt rá példa, hogy ellökött (pl.: amikor melegítettem a reggeli teát, a mikrótól).Már fel sem kelek reggelente, nem versenyzek vele. Ha megemlítem a páromnak azt mondja rögeszmés vagyok és nevet rajtam.Sajnos együtt élünk, ha netán az én szüleimnél vagyunk, akkor napi szinten le kell jelentkeznie anyucinál. Mit tegyek adjatok tanácsot?
2011. nov. 19. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Biztos, hogy anyuka pici fiát szeretnéd magad mellett hosszútávon?

Mert nem úgy tűnik, mintha le akarna válni.


A férjem a válásából (előző házasság) anyagilag elég rosszul jött ki, fél évig barátoknál kanapézott, majd utána ment albérletbe. Kérdeztem, hogy hogyhogy nem költözött ideiglenesen a szüleihez.

A válasz, őszinte döbbenettel: Felnőttként??

2011. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

El nem vágott köldökzsinór probléma.

Te a fejedre is állhatsz ha a párod nem akar ezen változtatni. :(

2011. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
valóban itt csak egy személy tudna rendet tenni a párod. az anyósod nem fog változni, sőt lehet idővel rosszabb is lesz az egész. valóban rossz a helyzet hogy a barátod sem neked az igazat. elgondolkodtató
2011. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt sem értem, hogy miért kell birokra kelve mindkettőtöknek kiszolgálni a párodat. Néhanapján ő nem szokott magáról gondoskodni? Egy kenyeret megkenni vagy a cipőjét kikészíteni?


Nálunk a kávét is az csinálja, aki hamarabb ébred. Nagyot néznék, ha a férjem a kávéfőző előtt nyüszítene, mert én éppen egy órával később ébredek fel.

2011. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül egyszerű a megoldás el kell tőle költözni.
2011. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Meneküljetek! Nem tudtok különköltözni? Nagyon gáz ez a helyzet! Persze,ha én laknék nála és nem ő nálam, és nem lenne hova mennem, akkor lehet én is meghúznám ott magam csendben, VAGY: hagynám a pasit is, mert ez hosszútávon saknos mindenképp véget fog vetni a kapcsolatotoknak. Sajnos, ha a párod nem tesz semmit, hogy a dolgok változzanak, akkor is csak te fogsz veszíteni, mert neki ott lesz anyuka, anyukának a pici fia, te meg mehetsz amerre látsz.
2011. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
De miért laktok a mamával? Nem tudtok elköltözni? Nem egészséges, és hosszútávon a kapcsolat rovására megy. Bár, ha teljesen külön élnétek, a telefonszámlára rámenne a teljes fizetés, mert ugye a pici fiúnak naponta jelentkezni kell. Az én párom heti egyszer (mostanában gyakrabban, mert beteg, de nem naponta) hívja az anyját.
2011. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, az én szüleim is gyakran hívnak. Oké, egy szem gyerek vagyok, hiányzok a leltárból, hiába mentem már férjhez.

Viszont azon kívül, hogy elmesélik, hogy telt a napjuk, vagy megkérdezik, hogy vagyok, nem szólnak bele semmibe. Néha a férjemet is felhívják, bár vele apám szokott üzletelni és időnként tanácsot kérnek egymástól vagy megbeszélnek valamit.

Ha olyankor hívnak, amikor nem érek rá, akkor "csak köszönni akartam, szép napot, majd csörögj, amikor alkalmas lesz" - és nem hívnak, amíg én nem hívom őket.


Szóval nem is a telefonálás gyakorisága számít, hanem a minősége. Ha számonkérő, az gáz. Ha csak érdeklődő (és nem burkoltan számonkérő!!), az nem gond.


Bizonyos esetekben pedig akkor csodálkoznék, ha nem keresnének. Vizsgák, állásinterjúk után például, hogy érdeklődjenek az eredményről, vagy ha az később lesz, akkor "hogy érzed, hogy sikerült?".

2011. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Ellökött?? Hát akkora pofont adtam volna neki hogy begurul az asztal alá...a pároddal valami gáz van,ha szerinte te vagy a rögeszmés. Aztán nagyon vigyázz,mert nemoská meg belőled lesz a lump menyecske aki ki sem kel az ágyból a férjének reggelit adni,és még ezt is anyucinak kell csinálni....

Mondanám hogy állj a sarkadra,de mivel az ő házában vagytok megvan kötve a kezed.Meg elég kemény dionak tűnik. Próbáljatok meg vele a érjeddel KETTEN beszélni,szépen,aztán ha nem megy csúnyán. Ha ugy sem megy költözzetek. Ha az sem megy akkor valaki előbb utóbb költözni fog,és az te leszel. Egyedül.

2011. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Azért az anyósomat nem pofoznám fel, főleg hogy nála laknak!!!!! Te igen?
2011. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!