Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a kolléga...

Féltékeny vagyok a kolléga nőkre? Ha folyton úgy alakul, hogy a párom folyton velük beszélget a szállásán?

Figyelt kérdés

A páromnak új munkahelye miatt ,oktatáson kel részt vennie .

Ezért vidékre kel utaznia. A szállását a cég állja. Egész napi programok miatt nem tudunk beszélni mert szoros órarend van .Este rövidre zárt beszélgetés után úgy érzem zavarok. A szobájában kolléganői még késő este sem zavarják a "pihenésben,felkészülésben".Szerintetek az öt hetes képzésen elég napi pár perces beszélgetés ?

Esténként a kolléganőivel beszélget a szobájában. Úgy még nem tudtam felhívni ,hogy a szobába egyedül lenne. Természetes ,hogy átmennek egymás szobájában?Aggódjak ezen? A szállás nem privát szféra? Lehet ,hogy nem jól tudom megfogalmazni .


2011. nov. 22. 07:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
23%

... Nem akrlak megbántani, de szerintem a férjed f.aszra vesz...

Amúgyis, nős ember ne menjen ilyen ottalvós továbbképésre és ne aludjon kolleganőkkel egy szobában!

2011. nov. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem vagy meg lehet bizni a párodban, akkor mindegy - lényegtelen - , hogy vannak-e kolleganök vele, (mellékesen az természetes, hogy este megbeszélik a hallottakat meg egymást is meg akarják ismerni, elvégre együtt kell dolgozniuk), vagy minden alkalmat megragad, hogy félrelépje, ebben az esetben meg úgyis mindegy.


Ha ennyire féltékeny vagy, akkor nem sok közös jövötök van. Mellesleg a legtöbb országban (MO-ot kivéve) egyetlen munkahelyen sem lehet napoközben privát beszélgetni, felhivgatni, sms-ezni, ez a normális. A kollegákkal meg elvárják a jó, baráti kapcsolatot, mert külöben a munka látja a kárát.

2011. nov. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez tulzas.

En is voltam megis tudtunk beszelni a baratnommel.

Egyebkent nalunk is volt egy csaj, aki hozzam meg a kollegamhoz meg este 11kor is atjott bugyiban meg topban.

Egeszen addig, amig a ferje fel nem hivta aztan a kerdesre, h hol van azzal valaszolt, h a fiuknal.

Ez nem is lett volna baj, de kollegam megjegyezte, h ketton mar csak boxer van:)

2011. nov. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Nem hívogatom mivel jogosnak is tartom az oktatási idő alatti telefon "csendet"... Nem szóltam és csak őrlődöm.. Bánt ,hogy mi nem tudunk úgy beszélgetni ,hogy ne legyen a szobatársán kívül senki.
2011. nov. 22. 07:23
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Az még rendben, hogy napközben nem ér rá. Az is rendben, hogy beszélgetnek esténként. Az viszont nincs rendben, hogy napokig nem találkoztok és este sem kíváncsi arra, hogy mi van veled, hogy telt a napod, hiányzik-e neked.
2011. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
62%

Nehogy mar bevedd ezt a hulyeseget.

Az oktatas max 4ig tarthat, utana miert nem er ra?

2011. nov. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
32%
Bizzal meg a parodban! Egy kekepzesen tobben vannak, tehat nem ket ember van ott pl. Egy ilyen tanfolyamon este a tanfolyamrol anyagarol szoktak beszelgetni pl., arrol, amit nappal tanultak, de ebbe belefer egy kis tarsalgas, de nem a csabitasrol szol.
2011. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben nem zavarna, hogy ha az elfoglaltságai után egyből hívna és ha este mondjuk rácsörögnék, csapot-papot otthagyna, hogy nyugodtan tudjunk beszélni.

Azt hiszem, ha egy pár távol kényszerül lenni egymástól, akkor az a legfontosabb, hogy valamennyit tudjanak beszélni. Nálunk legalább is.

Nekem a párod szálláson való trécselése úgy hangzik, mintha egy táborban a kamaszok átszöknének egymáshoz dumcsizni, de közben anyuka telefonálgatna, hogy Kisfiam minden rendben?? Nekem így jön le...de nem Te vagy a rossz fél...

Mindenképpen beszéld meg vele élőben, ha hazaér.

23N

2011. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbízol a párodban, akkor az érzés benned nem féltékenység, hanem harag, amiért a párod ignorál - és teljesen jogos harag. Semmiféle tanfolyam, konferencia stb. nem ok arra, hogy ennyire hanyagoljon. Az én férjem kutató, rendszeresen van távol, az előadások alatt IS zavarhatom, ha nagyon ég a ház, olyankor a telefonja le van kapcsolva hangtalan üzemmódra, vagy küldök neki SMS-t. Ez nagyon ritkán fordul elő, de volt már, amikor hívnom kellett (ugyanis attól, hogy ő távol van, nekem még megy a saját életem, és bármi közbejühet, ami azonnal döntést igényel és őt is érinti, tehát tudnia kell róla).


Javaslom, hogy sértődés, hiszti vagy féltékenység helyett - amikor hazajön - ülj le vele megbeszélni a dolgot, és egyenesen közöld vele, hogy mit érzel, és hogy fájdalmat okozott ezzel neked.


Az is lehet, hogy egyébként nagyon erősen rátapadsz a mindennapokban - vagy ő érzi soknak -, és most élvezi a szabadságot, és azt, hogy teszi magát más nők előtt és közben tudja, hogy ezzel még téged idegesít is. Mindeképpen problémás helyzet, mielőbb üljetek ezt le megbeszélni! Ha pedig kiderül, hogy tényleg megcsalt (mert az előbb-utóbb úgyis kiderül), akkor ki kell vágni, mint a macskát a hóra és keresni helyette egy normálisat.

2011. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

"nős ember ne menjen ilyen ottalvós továbbképésre " inkább rúgassa ki magát, nem?


Én is voltam ilyenen, képzésre jártunk, 20-50 éves korig mindenki volt, nekünk fél éven át tartott, heti 3 nap ottalvással. Korosztályból adódik, sok volt a kisgyerekes, nős, férjezett résztvevő is, kb 40-en voltunk, egy hotelben voltunk elszállásolva. Klikkek alakultak ki, nők-pasik vegyesen, hol az egyik, hol a másik szobában voltunk, iszogattunk, beszélgettünk, kijártunk a városba enni, sétálni. Ebben semmi furcsa nem volt. Máshol nemigazán lehetett volna beszélgetni.


De ha én pl. beszéltem telefonon valakivel, akkor vagy kimentem, vagy arrébb mentem, vagy akkor telefonáltam, amikor nem volt körülöttem senki. A helyzet nem gáz, viszont a férjed hozzáállása igen.

2011. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!