Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-32 éves férfiak, akik...

25-32 éves férfiak, akik komoly kapcsolatban éltek, mikorra tervezitek a családalapítást? Gondolkodtok már ilyenen?

Figyelt kérdés
Most csak férfiak válaszára lennék kíváncsi, illetve nőkére, akiknek ennyi idős a párjuk, hogy hogyan vélekednek erről.
2012. jan. 7. 19:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám a 29-ik szülinapján kijelentette az akkori barátnőjének, hogy ő sosem nősül meg, és soha nem lesz gyereke. A lány elhagyta, mert ő családot akart. Fél év eltelt, ez idő alatt bátyám 3 legjobb haverja megnősült. Na mit gondoltok, mi lett ebből?

Felhívta a lányt, ő visszafogadta, 30 évesen már boldog férj volt. :) Azóta 33 éves, van egy 2,5 éves kislányuk, és útban van a kisfiuk is. Soha nem volt még ilyen boldog. :) (hozzáteszem, előtte 2 évig jártak)

2012. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

Férjemmel 31 évesek vagyunk.

Az év vége felé már szeretnék gurulni.

2012. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

párom 25 és mi 3 év múlva tervezzük.

21/N

2012. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyunk együnk 1 éves a tündéri kisfiúnk.mind a ketten 27 évesek vagyunk.
2012. jan. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
férjem 28 én 27 vagyok...több mint 2 éve házasok vagyunk (8 éve együtt élünk), de még gyereket a közeljövőben nem tervezünk...majd kb 3 év múlva.
2012. jan. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nálunk a helyzet a következő:Párom 25 éves,én 22.

Amikor ilyesmiről beszélünk,(legyen az akár eljegyzés,házasság,akár gyerek téma) mindig azt mondja,hogy majd egyszer.

Magyarul nem mostanában és a távolabbi közeljövőben sem akar se esküvőt,se gyereket.

Szerintem fél az elkötelezettségtől,ami elég fura elvégre a nőnek kell feladnia mindent a gyerek kedvéért(alakja,munkahelye-kinek mit,mert hát lássuk be,nem szívesen fogadják a nőket kisgyerekkel a munkahelyek többségében)

22/l és 25/f

gyerek korunk óta ismerjük egymást,2 éve együtt élünk.

2012. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13-as vagyok!

Megkérdezhetem, hogy miért pontoztatok le?

Viccesek vagytok vagy inkább szánalmasak?!

2012. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hiába írod, hogy férfiaknak szánod a kérdést, ide úgyis a "párjuk nevében" nyilatkozó nők jönnek. És hidd el, nem a párjuk valós véleményét mondják, hanem amit ők elterveztek, a kedvesük meg rábólint, mert mást nem tehet. :)
2012. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Én a párom nevében írtam, mert megkérdeztem, de az ő kezében pont a baba volt, így nem tudott írni. Az a baba, akit ő szeretett volna tényleg, nem kellett rászedni, semmire sem lehetne rászedni, csak amit ő akar.
2012. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is a párom nevében írtam, mert ő szeretné, ha minél előbb szülnék, azért tervezzük 3 év múlvára, mert ő már most teherbe ejtene, de én még nem állok rá készen. Így megegyeztünk, hogy 28 éves leszek, ő pedig 30 az első baba érkezésekor.
2012. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!