Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok. Édesapám...

26 éves vagyok. Édesapám meghalt, és anyukám csak márciusban tölti be a nyugdíjkorhatárt. Jár e bármiféle támogatás már most?

Figyelt kérdés
Lehet e kérni valamilyen támogatást már most addig amig anyum nem tölti be a nyugdíjkorhatárt?ha igen mivel próbálkozzak?
2012. jan. 8. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, de abban biztos lehetsz, hogy mire elbírálnának bármiféle kérelmet, már eljön a március...


önkormányzatnál érdeklődj...egyszeri rendkívüli szociális támogatás...

2012. jan. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
apukád itán özvegyi nyugdíj csak ha rendesen nyugdíjas lesz anyud akkor jár hacsak el nem törlik azt is. Addig vagy dolgozik, vagy segély, esetleg te támogatod őt. Más lehetőség nincs.
2012. jan. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változott a rendelet,akkor kap ideiglenes özvegyi nyugdíjat,ami egy évig jár. A Nyugdíj Hivatalhoz írj.
2012. jan. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lakhely szerinti önkormányzatnál igényelhet temetési támogatást.

Azon felül a már említett özvegyi nyugdíj.

2012. jan. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Az özvegyi nyugdij megszünt.
2012. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!