Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 gyermekkel maradtam egyedül...

2 gyermekkel maradtam egyedül 9 hétig, mivel a párom külföldön dolgozik. Nagyon nemtudom lefoglalni magam, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerek mellett csak nem unatkozol? :D
2012. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk mondogasd magadban, hogy "de jó, hogy nekem nem kell munkába járnom!".
2012. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

9 hét az nem a világ. Két gyerek mellett pedig nem lehet unatkozni. Milyen idősek?


Ha suliba, oviba járnak, akkor délelőtt úgyis házimunkát végzel, délután tanulsz, rajzolsz velük, elmentek sétálni, vagy hasonló, gyerekes barátnővel, ismerőssel találkozni.


Én emlékszem gyerekkoromban azok voltak a legjobb idők, amikor Anyu egyedül volt velünk otthon, mert 100% figyelmet kaptunk, sokat sétáltunk, jöttek hozzánk és mentünk is ismerősökhöz.


Én még ilyet nem hallottam hogy felnőtt ember unatkozik. Hasonló helyzetben ha a gyerekekkel nem tudom lefoglalni magam valami okból kifolyólag, akkor olvasnék, tévéznék neteznék, olyan dolgokat amire most nincs sok időm.

2012. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem. Amikor a párod otthon van, akkor főállásban téged szórakoztat?
2012. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De örülnék ha lenne 9 teljes hetem (0-24), hogy a gyerekeimmel lehetnék és nem kéne dolgoznom, csak otthon elvégezni a házimunkát.
2012. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyerekem van de meg sosem volt idom azon gondolkodni mit kezdjek magammal,lehet velem van baj?Biztos velem ha neked 2 van es unatkozol:)
2012. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az egyik ovodás a másik 1 éves.Igazából nem az a baj h unatkozom,hanem hogy letört vagyok folyamatosan csak a páromon kattogok és nem tudom mit tegyek h eltereljem róla mert igy nagyon lassan telnek el a napok.
2012. jan. 9. 10:27
 8/9 anonim válasza:
Amikor időd engedi pihenj egy kicsit, nézd meg a kedvenc filmed, vagy rendezd át a lakást kicsit, hogy jobb legyen, csinálj valami ajándékot neki.. én jelenleg itthon vagyok a 1,5 éves gyerekemmel 35 hetes terhesen és amikor alszik ha kész a házimunka tapétázok, festek, vakolok, pakolászok, így mire a férjem hazaér mindig másképp néz ki a lakás. De egyre szebb :D
2012. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja, és ne rágódj annyit, nem tesz jót Neked sem és a gyerekeknek sem. Menjetek délután csavarogni, játszótérre..
2012. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!