Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha akivel...

Ti mit szólnátok, ha akivel ismerkedtek, közösségi oldal szerint "kapcsolatban" lenne?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy valaki csak "így felejtette" a státuszát? Vagy ez egyértelmű, hogy párja van?


Még csak levelezünk és tervezzük a találkozót, de ez eléggé elkedvtelenít. Az illető természetesen úgy állítja be, mint aki egyedülálló és élete párját keresi.. (szóval ezért sem értem, ilyen esetben miért nem figyel erre jobban) Szerintetek?


(Bocsi, a kategóriáért, csak felnőtt válaszok érdekelnének.)


2012. jan. 8. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem akar kéretlen ostromlókat és inkább kint hagyta. Amint átállítod, jön a siserehad olyan kérdésekkel, amikre nem feltétlenül akarsz válaszolni.

Vagy simán lusta volt átírni, vagy elfelejtette.

2012. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A férjemmel a válása után röviddel ismerkedtem meg. Hetek múlva vette észre, hogy még mindig "házas", átállította elváltra. Három év múlva összeházasodtunk, rá fél évre én szóltam, hogy jelen esetben félreérthető az "elvált" és nem szeretnék hülye kérdéseket a közös ismerősöktől. Akkor állította vissza házasra.

Egyszerűen annyira nem foglalkozott a közösségi oldalakkal, hogy eszébe se jutott ezeket állítgatni.

2012. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Totózás és kombinálás helyett mondjuk kérdezz rá.
2012. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is gondoltam rá, hogy az a legegyszerűbb, legtisztább, ha megkérdezem, csak annyira nincs még köztünk semmi, hogy úgy éreztem furán jönne ki, ha rögtön letámadnám, hogy "láttam ám az adatlapját".

2012. jan. 8. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerek egy srácot, aki egy hónapja szakított a barátnőjével. A srácnak a mai napig az van kint, hogy kapcsolatban xy-nal. A lány se változtatta meg az állapotát. Egyszerűen nem foglalkoznak vele, mert nem ott élik az életüket.

Kérdezz rá, ne találgass, nem fogja magát hülyén kivenni.

2012. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat h úgy felejtette a státuszát. nekem az egyik ismerősöm elfelejtette megváltoztatni már fél éve...

De ha komolyabbra fordul, akkor egyből kérdezz rá! Vagy jelöld be mint ismerőst és mellékesen kérdezz rá! ez nem ciki!

2012. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, h jelen esetben mi volt az ok, de elmondom, h nálam hogy történt. ez is egy lehetőség. egy nagyon komoly és hosszú kapcsolat után szakítottam a kedvesemmel. közben is megkörnyékeztek sokan, én nyilvánvalóvá tettem, h szerelmes vagyok a páromba és szó sem lehet köztünk semmiről, ők meg azt, hogy nagyon is nyitottak lennének. a szakítást követő első néhány hónap életem egyik legnehezebb időszaka volt. biztos voltam benne, h ha megváltoztatnám az erre vonatkozó adataimat, ezek a pasik mind nyomulnának és kétértelmű megjegyzéseket tennének, a csajok pedig lelki támasz címén indiszkréten és gyakran pletyka -és információéhesen kérdezősködnének a hogylétem felől 8akivel olyan mély kapcsolatban vagyok, nyilván rögtön -és nem a facebookról- tudta). ezt a terhet nem akartam bevállalni, volt bajom így is elég. később, amikor már túljutottam a nehezén, töröltem a "kapcsolatban" szót, de nem állítottam át másra. a sejtésem beigazolódott, régóta strázsáló fiúk és régóta nem látott lányok írtak nekem sorban, naponta több is, de akkor már könnyebben kezeltem. én például ezért :). amúgy 3 és fél hónap telt el.
2012. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is!:)
2012. jan. 8. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt szeretné, ha nem kattanna rá boldog-boldogtalan, és ezért allította be ezt.

Amúgy én egyedülállóként vagyok fenn, pedig párkapcsolatban vagyok. Én meg nem akarom ezt kiírogatni, senki ne tudja rólam ezeket!

2012. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!