Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mi a tapasztalata és a...

Kinek mi a tapasztalata és a véleménye ezzel az oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

az alábbi blog végén található egy oldal a ,,katt ide" kék színű részre kattintva, ehhez szól a kérdés, csak nem lehet belinkelni, mert úgy reklámnak számít


[link]


előre is köszönöm a válaszokat


2011. dec. 4. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
tipikus lehúzzuk a hülyéket oldal
2011. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes. Sok hasonló oldal van szerte a neten, amik állítólag elmondják neked a tutit, hogy hogyan lehetsz gazdag, de érdekes módon mindegyiknél az van, hogy előbb fizess be néhány tízezer forintot, és majd akkor megkapod A Nagy Módszert... vagy nem... vagy ha igen, akkor se mész vele semmire...


Itt viszont, akárhogy is nézem, nem látok semmi olyasmit, hogy bármennyit is be kellene fizetni. Ingyenes a regisztráció, és az utána küldött anyagukban sem kérnek pénzt semmiért.


Szóval én legalábbis nem látok itt lehúzást, mert egy filléremet sem kell elutalnom sehova vagy odaadnom senkinek. Ha meg ingyen küldenek egy kis olvasnivalót, aminek talán még hasznát is vehetem, hát küldjék, én nem ellenzem.


Nekem tetszik, kösz, hogy megmutattad! :)

2011. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már tag vagyok itt, kb 1 hónapja. Valóban nem lehúzás, csak az email címedet kell megadnod illetve a nevedet. Küldenek pár emailt a tervükről, aztán felépítheted a saját hálózatodat. Ezek után küldenek neked különböző MLM típusú rendszereket, ahova beregisztrálhatsz, és a már saját hálózatodban lévő emberek alád regisztrálhatnak. Ebben az a jó, szemben a többi MLM-mel, hogy a már kezdetben megvan a saját hálózatod, nem a regisztráció után kell összeszedned az embereket. Az első rendszer amit küldtek fizetős volt, de természetesen nem kötelező beregisztrálnod, ha nem akarsz, a másodikat hamarosan küldik, ami ingyenes lesz. Tehát veszíteni valód nincs, max annyi hogy pár emailt kapsz.. De ha nem tetszik ezt is lemondhatod.
2011. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!