Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltak a szüleitek mikor...

Mit szóltak a szüleitek mikor bejelentettétek, hogy elköltöztök?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok pár véleményre, főként olyanra akik 18-19 évesen költöztek(ha van ilyen..). El szeretnék majd költözni, csak picit félek mit fognak reagálni itthon. :)
2012. jan. 10. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Alig várták. sőt, amikor meglett az első lakásunk a párommal, az első alkalommal, amikor meghívtuk őket, hozták dobozban a maradék cuccaimat, nehogy véletlenül is eszembe jusson visszamenni :-))))))))) Amúgy szeretnek, csak már jobb nekik nélkülem.
2012. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 nappal a 20. születésnapom után( a bulin még azt taglaltam a szüleimnek, h sohasem szabadulnak meg tőlem) közöltem a szüleimmel, hogy pakolok a hétvégén. Lett is cirkusz rendesen, de mikor látták, elboldogulok egyedül is, megenyhültek.
2012. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám támogatott, édesapám szkeptikus volt, hogy működni fog az együttélés a vőlegényemmel. Szerette volna, ha az ő kicsi lánya, még nem repül ki a fészekből, de aztán pár hónap után már belátta, hogy ez volt a legjobb döntés.
2012. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Augusztusban szeretnék saját lábra állni, remélem engem is támogatni fognak :)
2012. jan. 10. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyám kitagadott, amiért képes voltam anyósomhoz menekülni tõle :)

Õ anyám helyett is anyám.

2012. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyámmal sokat martuk egymást, olyannyira, hogy ha tehettem nem is aludtam otthon.


Egy keddi napon kiverte a biztosítékot ahogy bezélt Velem, mondtam neki, hogy jólvan, akkor megyek.

Nem hitte el hogy megteszem, de megtettem és azon a héten pénteken egy táska ruhával meg egy repülöjeggyel elmentem otthonról.

20 éves voltam.

Most 22 vagyok, a saját lakásomból írok éppen, van egy biztos és jól fozetö munkám, tervezem a továbbtanulást.

2012. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19 voltam, apám miatt mentem, összeköltöztem a párommal. Összevesztem velük, anyukámmal 3 nap alatt kibékültünk, apámmal mondhatni azóta se...
2012. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én örököltem lakást. Anyám azt mondta, ha kell inkább besegít a számlákba, csak menjek :) nekünk is jobb külön
2012. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tocsi31 válasza:
100%
Fizettem a részem a közüzemi számlákból. Szerettem a szobámban meginni egy egy bögre teát, volt hogy másnap vittem ki. Apám egyik nap bejött és kijelentette, ha még egyszer ezt megcsinálom, összetöri és én fogom kifizetni. Kijelentette, hogy ha nem tetszik, "vagy megszoksz vagy megszöksz". Még aznap kerestem albérletet. kb 3 nap és nem laktam otthol. Akkor 25 éves voltam, önálló keresettel. Volt még egy pár húzásuk a szüleimnek, de ez volt az utolso csepp.
2012. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal 19 évesen költöztünk össze, és nem hagytunk sok választást a szülőknek, mert amikor bejelentettük, már ki is volt nézve az albérlet. : D Nem fogadták olyan rosszul, mint vártuk, inkább csak aggodalmaskodtak, hogy úgysem lesz jó, nehéz lesz, stb. de aztán a kezdeti apró 'sokk' után már támogattak bennünket és támogatnak azóta is.
2012. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!