Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
3 éve elköltöztünk anyukám szülőfalujába anyukámmal mert apa meghalt.Azóta minden 2.héten megyek a papámhoz egy hétvégére . Most vagyok 8.as és a papám azt szeretné, hogy oda járjak újból iskolába...(azt elfelejtettem mondani, hogy régen ott laktunk anyukámmal 11 évig azthiszem) és most nem tudom mit csináljak. A papánál vannak előnyeim ott több mindenem meg lenne de anyukámat nem akarom itthagyni mert szeretem...minden hétvégén hazajönnék de az úgy rossz lenne.:S de a másik meg, hogy a debrecenbe is vissza akarok menni mert ott már a papám megcsinálta a szobámat is és már vár a keresztanyukámmal együtt.. nem tudom mit tegyek? ti maradnátok vagy mennétek?? lécci segítsetek.köszi
2012. jan. 12. 17:39
 1/2 tetris ***** válasza:
100%

A sorok között olvasva nyilvánvaló, hogy tudat alatt már döntöttél. Menni szeretnél, de lelkifurdalásod van édesanyád miatt.

Ne legyen. Anyukád is nyilván azt szeretné, ami neked a legjobb. És ha az azt jelenti, hogy Debrecenbe fogsz suliba járni, akkor meg fogja érteni. Bár fájni fog neki, hogy nem láthat minden nap,csak hétvégén, de idővel majd megszokjátok mindketten.

2012. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké.:) Köszönöm szépen.:)
2012. jan. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!