Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a tanár-diák...

Mi a véleményed a tanár-diák kapcsolatról?

Figyelt kérdés

kapcsolat alatt a szerelmet értem. mondjuk ha csak érettségi után alakul ki köztünk komolyabb? egyáltalán normális ha valaki beleszeret a tanárjába/diákjába?

a példa kedvéért vegyük úgy, hogy a tanár 28 éves, a diák 18.


2012. jan. 13. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem izgató :D
2012. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
érdekes.más mint a többi.
2012. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg tanítja, addig nem etikus, ha összejönnek, találkozgatnak. Érettségi utánig minimum várjanak. Ez csak a fiatal tanárokra vonatkozik.
2012. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Suli után már belefér. Nekem is volt, utólag Menő dolog mesélni, hogy meg volt a tanárod :)
2012. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik egyetemi tanár elvette az egyik diáklányt, persze, miután elvégezte a lány az egyetemet. Nekem nagyon fura volt, igaz nem 10 év volt közöttük, hanem legalább 25. A tanár nagyon antipatikus volt nekem, nekünk, az egész csoportnak... csak csodálkoztunk, hogy tudta a lány fejét elcsavarni...
2012. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az osztálytársam már 10.-ben kinézte az egyik tanárunkat, de nem volt köztük semmi. Persze a tanárnő levette a jeleket, így már a banketten össze is jöttek. A barátom pár napra rá újságolta, hogy este meg is volt neki a tanárnő :)

Ez 4 éve történt, tavaly házasodtak össze.


Ha meg még akkor jön össze a tanár meg a diák, amikor még tanítja őt, akkor sincs semmi gond vele, csak a tanárnak külön kell választania a hivatását és a magánéletét, azaz ugyanúgy kell az iskolában bánni a diákkal, mintha ugyanolyan diákja lenne, mint a többi és nem kivételezhet vele.

Ez ugyanolyan helyzet, mintha a szülőd lenne a tanárod. Akkor sem viselkedhet máshogyan veled, csak úgy, mint a többi tanulójával.

2012. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!