Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van, ha anyámat fiúnak...

Mi van, ha anyámat fiúnak akarták szülei, és így nem kapott annyi törődést?

Figyelt kérdés
Szerintem ez látszik.
2012. jan. 13. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
És ezt negyven év után akarod kompenzálni??
2012. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Félig mindig benne marad gondolom, vagy alaposan kikezeli ha őt zavarja valamiben. Ha nem hát simán leéli így az életét. Engem is fiúnak szántak, akartak, annyira akarták, hogy négy évvel idősebb nővérem helyett is én raktam a téglát, emeltem a cementeszsákokat kocsmáztam apával s jártam focizni. Ruhákból midig senemüt vagy fiút (apa mai napig kiakad, hogy az akciós férfigatyákból nem keresek magamra, abból a tipikusból amit a sörhas alatt megkötnek, farok, fenék tartja s csak lóg a 30-70 éves pasikon). ÖNbecsülés mondhatnám nulla de inkább minuszban, hisz szép mikor olvasol vackokat, lesed a csajokat irigykedve s építgeted a levegőből a kártyavárönbizalmat. Majd hazamész suliból s anyád épp megint (mint mindig az elmúlt 20 évben) fogyókúraválságban van fejcsóválva közli miszerint csak a hajad ne vágd le, nőjjön akár a bokádig (régi hit miszerint az nőcis, valamint alapanyagnak parókának,mert félelme a nemlétező hajhullása) mert azon kívűl ronda vagy mint a pincében élő vasorrú. Erre kártyavár meginog, de még állja az ostromot. Rámondod lazának szánt de remegő hangon: Ej, anya, legalább a régi szép szőrös kabátod had viseljem holnap, abban szép lennék, te is az voltál. Ezen elmélázik. Végül köröz, köröz s lecsap:

Az bizony szép - bólogat tovább szomorúan - még főiskolán mikor csak hatvankilós voltam - (drámai sóhaly, majd a kegyelem döfés) - de te sose fogsz belefogyni ha már most ilyen kövér vagy. Telibe talál, kártyavár úgy eltünt mintha sose lett volna, mintha a létét is szégyeleni kéne mint a leányanyaságot.


Jól hangzik a nőcis ruha, viselkedés (ála nem a haver vagyok csak farok nélkül de mégmocskosabb szájjal)

s kéne pasizni is de hogy is megy ez?!

Végül jött a nagy Ő s szemrebbenés nélkül nézi kockás ingem, rajta fekete poló, bakkancs, még lese esik neki de már erőszakolom nagyban. Azóta a nőiesedés ott tart, hogy felfedeztem terhesen a kivágott mély dekoltált ruhákat mik szoptatáshoz ideálisak.

Sminkelek a hasznosság jegyében.

Terhesen rájöttem mekkora barát lehet 40fokban pár szép szoknya hamár az a rohadtúj farmer nem megy rád, s a dokinál is tovább leplezheted igazgyöngymásodpercben azt a bizonyost (mit már nem látsz hónapok óta így kistükörrel borotválkozol) mit úgyis látni fog.

Lett hajsütő vasam is! (bár veszekedéskor sokszor álmodozom kevésbé garanciális felhasználására úgymint forrón a veszekedő férfiú seggébe. De én csak fejben vagyok pszihopata gondolom s Jane Austen stílusban nagylelküen bólintok s iszom egy vodkát - dehogy is, hársfateát!


Mit is akarok ebből kihozni? Van gyönyörű fiam, vannak mániáim, frusztrációim, fóbiáim, paranoiák sora s még élek. Ha anyádon még ennél is jobban látszik a fiúneveltetés káros hatása hát kötözmeg s vidd pszihomókushoz. Vagy csak bújj oda mellé, simogasd meg a hátát s mond el neki szerinted milyen csinos, szereted szépnek látni s a kedvedért is tündököljön lehetőleg ne slampos macigatyiban. :) Én ettől tuti meghatódnék!

happy end

2012. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!