Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször bántott anyám. Miért...

Többször bántott anyám. Miért nem tudok megbocsátani neki?

Figyelt kérdés
Többször bántott anyám, de az szerintem már egyáltalán nem nevelés céljából volt, mert ha falba veri a fejemet azt nem hiszem h nevelés lenne. Nem egy alkalommal volt hogy megütött.Akkor még kisebb voltam és nem nagyon foglalkoztam vele, de most hogy már nagyobb lettem, nagyon elkezdett zavarni hogy miért csinálta ezt, és egyszerűen nem tudom emiatt szeretni,pedig annyira hiányzik de egyszerűen még az is rosszul esik ha csak megsimogat, és nem tudom neki elfelejteni se megbocsátani hogy ezt tette. Szerintetek ez normális hogy ennyire elidegenültem tőle? :(
2012. jan. 13. 19:50
 1/5 bánomisén ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális.
2012. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen nem tudom emiatt szeretni,pedig annyira hiányzik"


Nagyon szépen fogalmazol és nagyon pontosan... Értem, amit érzel, és igen, ez "normális" érzelmi reakció ebben a helyzetben. Benne maradni viszont nem jó, mert szenvedsz, és valószínűleg ő is...


Hány éves vagy?


Fel kellene dolgozni a kapcsolatotokat, ha kell, segítséggel... családterápiára gondolok.

2012. jan. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, normális. Velem is így van.
2012. jan. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2012. jan. 14. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Szerintem ez a természetes,hogy így érzel.
2012. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!