Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy ezt...

Bennem van a hiba, hogy ezt nem tudom megbocsátani?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal mert belerúgott a macskámba, azóta is próbál bocsánatot kérni.
2011. nov. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom.

Én sem bocsátanám meg, ha bántaná az állatkámat. Lehet, hogy én vagyok csak ilyen h*lye, de mondjuk én nem biztos, hogy elhagytam volna.

Mindazonáltal, ha Te úgy érzed, hogy így jobb neked, akkor jól tetted.

2011. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Igazad van, a macska nem stresszoldó "eszköz", hanem élőlény, érzésekkel, ami fáj, az neki is fáj.

Ma a macskád, aztán meg majd a gyereked, te magad...

2011. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
72%
Hát, én nagyon mérges lettem volna rá, de nem teszem ki, megmondom hogy így ne viselkedjen én se rugdosom senkijét, ha őszintén megbánta és tanul belőle akkor meg folytatjuk tovább. Persze jól kell ismerni a másikat ahhoz, hogy el tudd dönteni mikor mond igazat...
2011. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Aki bántja a nála egyértelműen gyengébbet, attól sok jóra ne számíts.
2011. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Nem benned van a hiba. Aki bele rúg más állatába, főleg a kedvese állatába, az minősíti az embert. Lehet, hogy agresszív a barátod és ez most bukott ki rajta.
2011. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%
Imádom az állatokat,ezért nem tudnám ezt megbocsátani. Ha képes belerúgni a macskába,akkor van benne agresszió.Az elöötem szólónak igaza van,lehet te lennél a következő,akit bántana. Persze ezt így látatlanban nem lehet megmondani,nem ismerem a barátod.
2011. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
*elöttem
2011. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
30%

Szörnyű. Macskába nem rúgunk bele, az az életet a szívünk alatt minden további nélkül kioltjuk...(nem rád értem)


Csak azt próbálom mondani, ha egy ilyen kis hülyeségen szakítottatok, akkor inkább ne is legyetek együtt, mert ettől nagyobb problémákat pláne nem fogtok tudni megoldani az életben.


24/n

2011. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ miért rúgott bele.

Nekünk is van macskánk,nevelhetetlen a drága,volt már hogy repült szerencsétlen,mert nem értette meg hogy ne másszon a kajánkba.

Ezért nem szakitottam volna.

2011. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Azért egy élőlényt bántani nem "kis hülyeség".
2011. nov. 7. 12:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!