Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány nagyon bírja a...

Egy lány nagyon bírja a szövegem, röhögcsél rajtam, sokáig néz, szemezünk beszélgetünk egymással, szóval jól megvagyunk. Valamilyen módszer van rá, hogy megtudjam valóban benne lenne velem egy kapcsiba, vagy csak nagyon jó haver akar lenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed. Jobb módszer nem nagyon akad.
2012. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha fiú létedre ilyen szavakat használsz, mint kapcsi... Legfeljebb akkor reménykednék, ha a lány is hasonló szinten van, de akkor meg nem hosszú távúban... :/
2012. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a kommenteket. Már rövidíteni se lehet a mai világban, ezt nem tudtam. Megkérdeztem már, de arra nem mondott se igent, se nemet, tehát nem tudom, hogy valójában mit érez.
2012. jan. 14. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd a barátnöjét ö tudja,hogy mi van.
2012. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges kérdezgetni, emrt az oylan "szerződés kötés" inkább kérdezd azt, először is, hogy jól érzi e magát veled és hogy van még rajtad kívül más fiú akivel ennyire jól érzi magát?


Ha az elsőre igena válasz a másodikra meg az hogy nincs akkor már nem is kell kérdezősködnöd, lépj a tettek mezejére!


Sok sikert!

2012. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként még elmondok annyit, hogy sok csaj nem igazán tudja mit is akar, és ah a srác dönt helyettük akkor tudják majd utólag, hogy ez jó e nekik vagy sem, úgyhogy hiába is kérdeznéd úgysem tudna válaszolni, viszont ha elutasítja a közeledésedet például ha megcsókolnád akkor azt tartsd tiszteletben.


Nem olyan bonyolult, mint amilyennek tűnik.

2012. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!