Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszer? Tudom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer? Tudom, nem helyes. Nem is gondolkoztam, hogy ezt választanám. De kíváncsi vagyok, hogyan lehet ezt helyesebben csinálni?! Számoljon a lány? Vagy a srác csak vegye ki? (már amikor képes rá)

Figyelt kérdés

Légyszives segítsetek :) Jólenne tudni, hogy hogy lehetne helyesen szeretkezni megszakításos módszerrel... Számoljak valameddig? és ha igen meddig - Fiútol függ?

Vagy csak egyszerűen a srác figyeljen oda?


2010. jún. 16. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább gumit.
2010. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A fiúnak kell tudnia, mikor vegye ki, hiszen ő érzi, mikor van ahtáron. A módszer célja az, hogy még azelőtt abbamaradjon a közösülés, mielőtt a srác elmenne.
2010. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A megszakításnál CSAK a fiú tud odafigyelni, neki kell megszakítani. Mit akarsz számolni?? :)


Nekünk 5 évig bejött, most 20 hós a kislányunk, de már tervezgettünk babát, szóval jókor jött (de megszakítással fogant) :)


Mióta megszületett, viszont gyógyszert szedek, gyerekvállalás előtt én nem akartam.

2010. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha nem választanád, miért b@szogatsz minket a hülyeségeiddel, és miért nem google-zol utána a dolgoknak.


[link]

Megspóroltam neked egy keresést.

2010. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ez most ugye vicc???? ha a fiúra bízod ezt (és ezekszerint neki sincs gőze a dolgokról) akkor sztem 1 éven belül kismama is leszel ... de ha neked ez kell. Ez a módszer NEM védekezés!!!! ez csak éppen szerencse kérdése. ha jól tudom majdnem 40 % esik teherbe ezzel a módszerrel egy éven belül..
2010. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Számolni? Ezt nem értem. Magyarázd el kérlek. Különben mindez a fiútól függ. Mikor érzi, hogy el fog menni előtte kiveszi a péniszét és az ejakuláció már testen kívül történik meg. Ehhez persze némi önuralom és koncentráció szükséges. Ha ügyesen csináljátok és időben akkor a terhesség szinte kizárt.
2010. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

A fiúnak kell éreznie, bár te is tudni fogod hol a határ...De ez a fiú dolga.

Mi 4 évig védekeztünk így, eddig nem lett baba, ha jól csináljátok biztonságos.

2010. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most komolyan így gondolod?

És az nem jutott eszedbe, hogy emiatt a kommented miatt lesz egy kismama?

Azért az internet anonimitása pofátlanságra ösztönöz.

2010. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem, ezt nem lehet jol csinalni, NORMALISAN kell védekezni!!
2010. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"számolni" a naptár módszernél kell, hogy a nőnek mikor van peteérése, a legjobb, ha ezt hőmérőzéssel is ellenőrzi


de mindkét módszer elég bizonytalan, az előváladékban is lehet spermium, és történhet rendkívüli peteérés az 'izgalom' hatására, ha nem akarsz apuka lenni, vegyél gumit legalább, az sem 100%, kiszakadhat, előfordulhat, hogy lecsúszik, ha nem vigyázol, az előváladék szintén bekerülhet a hüvelybe, akár a kezedről is, és a TABLETTA SEM 100%, nem is beszélve arról, ha nem szedik megfelelően, pl nem viccből van ráírva, hogy minden nap ugyanakkor kell beszedni, meg ha egy-egy kimarad... szóval nem kell lehülyézni azt aki óvszert használ tabletta mellett... ja, a tabletta nemi betegségek ellen sem véd, azt tudtátok? szánalom, hogy azok írnak, akiknek csak sejtéseik vannak, és azt hiszik mindent tudnak -.-

a sok olyan tanácshoz meg hogy "azért majd vegyél egy tesztet" inkább no comment, vagy mégis: védekezni kell, ha mégis balul üt ki a dolog, akkor pedig azonnal elmenni dokihoz, és 72 órás esemény utánit feliratni, és beszedni.


A teszt csak kimutatja a tehességet, meg nem előzi, ha pozitív, akkor úgyis el kell menni orvoshoz, ha negatív, akkor meg úgyis megjön. Csak akkor van értelme a tesztnek, ha baortuszon gondolkodsz, aki ezt teszi, az meg nem normális. (Kivéve persze az erőszak, nem szívesen nevelnék fel egy gyereket, akinek az az apja, aki megerőszakolt.)

2010. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!