Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valamilyen módszer amíből...

Van valamilyen módszer amíből lehet következtetni, hogy lány vagy fiú lesz?

Figyelt kérdés

17 hetesen voltam 4D-n azt mondták,hogy pöcköt látnak 70 százalék,hogy fiú,19 hetesen voltam dokinál ő úgy látta,hogy lány,most 20 hetesen mentem genetikai ultrahangra ő azt mondta,hogy nem látja,mert még korai.

Nagyon kiváncsi lennék


2010. aug. 17. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

:D

20.ik héten nem korai. Nekem a 15-ik héten már majdnem biztosra mondták hogy lány és késöbb mindig lányt mondtak.


Ha doki nagyon jó ultrahangos akkor meglátja már ebben az idöben.


Pl egyszer a dokim szabin volt és a helyetesítö doktornö semmit nem látott, pedig a 30-ik héten volt, és látta a lába közét de nem tudta megmondani pontosan. Csak hebegett, de elötte már 3 orvos egyböl lányt vágott rá.

2010. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 19 hetesen látták először, hogy fiú. Érdekes, hogy hetekkel azelőtt (kb. 12 hetesen) a védőnőm azt mondta, hogy tuti fiam lesz, mert nekik erősebb a szívverésük. Nem tudom, hogy ebben van-e igazság.

Viszont amúgy is sejtettem hogy így lesz, mert peteérés napján voltunk együtt, és ilyenkor állítólag esélyesebbek az Y-os spermák :-)

2010. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten azt mondta a dokim, hogy "abból még bármi lehet". Egyébként egy ismerősöm a 20. héten Pesten volt 4D-n, és az ottani doktornő kb. 10 másodperc után már mondta is, hogy kislány. Az a dokinő állítólag a 12. héttől már 99%-os pontossággal megmondja, milyen nemű a baba. Persze én nem tudom, csak hallottam.
2010. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!