Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy szeretnék melltartót? Nagyon ciki ha nem hordok? Visszataszító?

Figyelt kérdés

Nagyon szigorúak a szüleim velem,és félek anyum reakciójától.Kicsit ducibb vagyok az átlagnál,és hát mit ne mondjak,jó nagy melleim vannak,de sajnos már kicsit lógnak is.

18/L


2012. jan. 13. 23:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
szerintem aktuális lenne ha már hordhatnék.
2012. jan. 13. 23:15
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

18 éves elmúltál és még sosem volt melltartód? :(

jajj de rossz:(

Szoktál zsebpénzt kapni?Mert ha igen,akkor abból vehetnél!


A legjobb lenne,ha odaállnál anyukád elé és elmondanád,hogy szeretnéd,ha eljönne veled melltartót vásárolni....

2012. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Egy cipőben járnunk, én se tudom, hogy szóljak neki. 18/F
2012. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Egyszerü ,szolj egy barátnödnek ,hogy menjen el veled és kész passz anyukád meg majd meglepödik ,hogy honnan lett egy melltartoval több.:-)
2012. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

18 éves vagy és még sportmelltartód se volt?

Erősen gyanús, hogy fake, nem vagy már gyerek, gondolom kapsz zsebpénzt vagy menj el diákmunkára és vegyél magadnak. Ez meg egészség kérdése, a szüleidnek igazán biztosítani kéne ezt, vagy vedd kezedbe a sorsod.

2012. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan állj oda elé és kérdezd meg tőle, hogy mit szólna hozzá, és hogy kellemetlen neked így akár ki is mozdulni az utcára vagy iskolába menni, azon okokból kifolyólag amiket említettél:)
2012. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
49%

Felnőtt nőnek számítasz, elmúltál 18. Melltartóra pedig egy nőnek szüksége van. NE tántorítson el az, ha anyud nem egyezik bele esetleg, így is épp elég baj, hogy eddig nem került szóba ez köztetek, és hogy nincs egy melltartód sem. Vagy hogy neki nem jutott eszébe, hogy vegyetek.. Állj ki magadért!;)

Keresztény egyébként a családod?

2012. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Amúgy elé állsz, megmondod neki, hogy szeretnél egyet (vagy veszel magadtól). De mint mondtam felnőtt nőnek számítasz, ha ezt anyukád nem fogja fel, akkor (ne haragudj), de valami nincs rendben nála.
2012. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Miért egy keresztény családban a nők nem hordhatnak melltartót? :D
2012. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Meglepődnél, hogy mik vannak.:)
2012. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!