Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki, ha írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ciki, ha írok neki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, aztán ismerősök lettünk facebook-on, de azóta nem beszéltünk.Tetszünk egymásnak, ezt ő meg is mondta de azóta nem beszéltünk.Szerintetek gáz, hogyha ráírok?Úgy értem nem fogja azt gondolni, hogy nyomulok?
2012. jan. 9. 01:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha nyomulsz?
2012. jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a pasik szeretik azt gondolni,hogy ők "vadásznak"
2012. jan. 9. 01:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon fura lenne.
2012. jan. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20 éves srác vagyok és meg kell mondanom, hogy még sosem zavart, ha egy lány nyitott felém, nem pedig fordítva (az első válaszoló vagyok)
2012. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy üzenetet komolytalannak venne. Szerintem vesd be a csábot élőben.
2012. jan. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igazából azt sem tudom, mivel nyithatnék.mert ez a "szia!mizu?" már annyira sablonos:S egyszerűen nem tudom kiverni ezt a fiút a fejemből,pedig már egy hete találkoztunk.még a számomat is tudja, de nem keresett, ezért nem tudom, hogy merjek-e neki írni
2012. jan. 9. 01:35
 7/16 anonim ***** válasza:

igen ciki lenne.

minden bizonnyal azt hinné, hogy 1 béna senkinek sem kellő nő vagy aki kénytelen feladni női mivoltát és büszkeségét, hogy saját maga kezdeményezzen 1 fiúnál, de a fiú azt hitte, hogy levágta a nő, hogy azért nem ír és azért nem veszi fel a kapcsolatot a nővel mert totál hidegen hagyja mint fizikailag és mind pedig szellemileg.

2012. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha kell akkor írj rá, nem lesz ciki. Általában úgy működnek a dolgok, hogy hogyha szeretnék valamit a másiktól akkor jelzem, ha élőben nem megy akkor facebookon pl. Ez a "férfiak azt szeretik ha ők vadásznak" dolog m g szerintem hülyeség, legalábbis ha egy csaj kezdeményez nem fogom elküldeni hogy "mennyémá' majd én odamegyek". :D Szóval hajrá :)
2012. jan. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mr.flash nagyon jót nevettem a hozzászólásodon:) igazad van, a saját hülyeségemen ez ne múljon és ha nem akar majd nem válaszol, nem kötelező.mindenki hozzászólását köszönöm:)
2012. jan. 9. 02:01
 10/16 anonim ***** válasza:
én a csábos dolgot úgy értettem, hogy szemezz de ne menj oda.. próbáld elérni hogy ő keljen föl
2012. jan. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!